reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

nikita33

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2004
Postów
2 021
Jak w tytule - chcę Wam polecić pieluchy Dada Komfort z Biedronki. My się ostatnio na nie przestawiliśmy. Są tanie - około 18 złociszy za 32 sztuki, no i w przeciwieństwie do innych tanich pieluch nie są "ceratkowe", tylko przewiewne, robili je chyba na wzór Pampersów, bo nawet z wyglądu są podobne. Generalnie bardzo dobrze się u nas sprawdzają i pod względem jakości, i pod względem ceny. Jeśli macie Biedronkę w pobliżu to radzę wpaść, kupić i wypróbować. My jesteśmy zadowoleni.

pozdrówka
nikita
 
reklama
nikita33 pisze:
Jak w tytule - chcę Wam polecić pieluchy Dada Komfort z Biedronki. My się ostatnio na nie przestawiliśmy. Są tanie - około 18 złociszy za 32 sztuki, no i w przeciwieństwie do innych tanich pieluch nie są "ceratkowe", tylko przewiewne, robili je chyba na wzór Pampersów, bo nawet z wyglądu są podobne. Generalnie bardzo dobrze się u nas sprawdzają i pod względem jakości, i pod względem ceny. Jeśli macie Biedronkę w pobliżu to radzę wpaść, kupić i wypróbować. My jesteśmy zadowoleni.

pozdrówka
nikita

zgadzam się bo też kiedyś próbowałyśmy,
ale ostatnio odkryłayśmy pieluchy Rossmana u nas w Białymstoku 35 sztuk to ok. 16 zł.
I są bardzo dobre jak w opisie powyżej
 
A ja stanowczo odradzam pieluchy Huggies.Co się z nimi porobiło? Jak Martynka się urodziła to ich używaliśmy, ale teraz to koszmar. Normalnie kupujemy Belli(polecam), ale nie było akurat w sklepie, więc wzieliśmy Huggiesy. Pasek, do którego przyczepia się rzepy odkleja się!!!, dosłownie moment i są pełne i trzeba zmieniać, a rozmiarówkę to chyba z kosmosu wzieli. Kupiłam od 10 kg do 16 kg, bo moja niunia waży ok 13 kg i raczej jest drobną istotką i................ ledwo się mieści. Strasznie zeszli na psy, a w końcu to nie są jednak najtańsze pieluchy :mad:.

pozdrawiam M&M
 
My od dłuższego czasu używamy pieluszek Happy. Są dobre. Sprawdziły nam się nawet podczas obecnych upałów - nic a nic nie odparzyły delikatnych damskich pupek :laugh: :laugh: :laugh:
 
a ja sie nie zgadzam z opinia dotyczaca pieluch rossmann - sa koszmarne!!!! zaraz robia sie mokre w srodku. fatalne. dobrze, ze sie juz skonczyly
 
Bardzo lubiłam pampersy, dopóki ich nie "unowocześnili". Dziecko zaczęło się odparzać, musiałam zmienić krem. Ale ciągle pojawiały się nowe zaczerwienienia. Dopiero później skojarzyłam, że zaczęło się to od czasu kiedy kupiłam te nowe Pampersy z "super chłonnuym wkładem". A w dordatku szybko przemakały.
Bardzo lubiłam Happy. Choć na początku się zraziłam, bo przemakały. Okazało się, że synek musiał być do nich jeszcze za mały, bo kiedy podrósł, nie było już tego problemu. One są po prostu dość luźne. No i są tańsze od Pampersów
Te z Biedronki to dla mnie hit. Są właśnie jak Happy. Zapinanie na rzepy i nie są foliowe, jak te wszystkie najtańsze pieluchy. Nie przemakają zbyt szybko. Bardzo dobra jakość za naprawde rozsądna cenę.
 
Zgadzam się z Mamą Iwonki. Ja byłam bardzo zadowolona z Pampersów do ostatniej zmiany, na super chłonne. Pupa Sebastiana była cały czas odparzona. Na szczęście skonczyliśmy używać pieluch, jeden problem z głowy. ;D
 
Dołączę się do narzekań na Huggiesy, bo my chętnie używaliśmy ,ale ostatnio trafiliśmy na takie, co były jak blacha - takie twarde, dziwne jakieś... no i przestaliśmy kupować.

pozdr
nikita
 
Ja wolę pampersy!Używam ich 9 miesięcy i ani razu Oliwka nie miała odparzonej pupki!! Happy wogole sie nie sprawdziły, często przemakały!! Nie polecam ich zdecydowanie!! Wolałabym już używać Huggiesy!!Co do tych biedronkowskich to nie mogę sie wypowiedzieć, bo jeszcze ich nie miałam... ale chyba zaryzykuję i kupię je do sprawdzenia:)
 
reklama
Mnie skusiła promocja Huggies,a że nie było innych z tego rozmiaru-kupiłam....Boże zachowaj!!Normalnie badziewie!!Rozmiar 5-9,Julka ma 7kg i ledwie jej zapięłam..Co to za nowczesne pieluchy??Producentom ubrać na tyłki i niech testują najpierw oni ;) Obecnie kupuję te z Lidla CIEN,super sprawa z tym wskaznikiem i wyciągiem z aloesu ;D.Czasem,jak w Lidlu pustki-'zastępczo' wybieram Bella Happy,tez się sprawdzają. ;D Pozdrawiam :-* :-*

                         
kids4huta0zb.gif
 
Do góry