reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Pieluszki rozmiar 5 - od kiedy?

Laura315

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
26
Drogie Mamy.

Od kiedy Wasze Skarby nosiły pieluszkę w rozmiarze 5 (waga 11-16 kg)? Moje 9-cio miesięczne dziecko (9 kg - rozmiar 4 nosi od stycznia tego roku) aktualnie nosi rozmiar 4 (9-14 kg) i mamy duży zapas 5-tek (11-16 kg). Używamy Pampers Premium Care. Od kiedy będzie można używać 5-tek i jak to rozpoznać? Mamy jeszcze zapas 4-rek na miesiąc.
 
reklama

ZielonaMamma

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2020
Postów
65
Załóż jedną piątkę. Jak nie jest za luźna, nie przeleci nic przez nią, to już może. Moje dziecko nosiło pantsy od 13 kg jak miało niecałe 11, a i tak go uciskały.
 

OlaPro

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2021
Postów
161
My zaczęliśmy nosić 5 jak Młoda zaczęła przesikiwać się, mimo że miała często zmienianego pantsa, poza tym mniejszy rozmiar odgniatał się jej na brzuszku
 
Do góry