reklama

Pieluszki Sleep&Play

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez graz1974, 2 Marzec 2011.

1. graz1974

graz1974 Fanka BB :)

Witam

Jestem Ekspertem Streetcom, uczestniczę w kampanii marketingu szeptanego, która umożliwia mi testowanie nowych produktów/usług. Mam przywilej poznać przed innymi nowości na rynku.
    Tym razem testuję pieluszki Pampers Sleep&Play.
    Do dnia dzisiejszego stwierdziłam - sa miękkie, delikatne, ślicznie pachną, niepodrażniają pupy ale widzę i minusy - brak elastycznych boczków, mała chłonność (moje dzieci śpią po 12 godzin, więc rano budziły się z mokrymi ubrankami, bo pampersy przeciekły)

i tu zwracam się do Was, o wasze opinie na temat tych pieluszek. Za każdą opinię z góry dziękuję

2. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

u mnie minusy takie same brak elastycznych boczków i mały szybko je przesikuję ogólnie jakoś mi nie pod pasowały te pieluszki..

3. reklama
  4. nesiaa

nesiaa Kocham Cię Oleńko!

A ja jestem z nich bardzo zadowolona i też je testuję:) Mała mało sika w nocy więc nie ma problemu z przemakaniem. Jedyny minus to nieelastyczne boczki ale za tą cenę muszą mieć jakiś minus.:)

5. Emilia1983

Emilia1983 Fanka BB :)

graz ja kiedyś kupowałam te pieluszki. Dla mnie chłonne były, Natalka dużo w nocy sikała i nigdy się nie przelało. Ale dla mnie to strasznie śmierdziały jak zasikane były. Zresztą mojemu M też i zabronił więcej kupować :-D. I mi się jeszcze cena ich podobała :tak:

6. Edzia82

Edzia82 Początkująca w BB

U nas Sleep&Play pod kątem wytrzymałości kompletnie nie zdały egzaminu i właśnie brak tych elastycznych boczków :hmm:
    Jednak jak dla nas najlepsze są Activ Baby :-)
    A Sleep&Play skusiły mnie ceną ;-)

7. *Miłka*

*Miłka* Mama Milutka i Helenki

graz - dla mnie śmierdzą chemią, kupiłam jedno opakowanie i córka miała wysypkę na pupci, po ich odstawieniu problem zniknął :tak: no i u mnie również minus za brak elastycznych boczków :tak:

8. wampi

wampi ..::..::..::..

Też miałam okazję, z rok temu, testowania tych pieluszek za pomocą streetcom. Ciesze się, że mogłam je przetestować za darmo, a nie kupić, bo w przypadku mojego syna by poszły pieniążki w błoto. Najpierw testowaliśmy na noc, efekt taki, że syn łącznie z pościelą budził się mokry. Postanowiliśmy zakładać je w dzień, ale to samo, co pieluszka to mokre spodnie.

Poleć forum