reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszki wielorazowe czy jednorazowe i wszystko w temacie

reklama
Monia myślę że może być na styk - wszystko zależy jak często będziesz chciała prac. Ale pisalas że masz tetre a to zawsze można wykorzystać do kieszonki :-D tylko staraj się nie prasowac a naciagac po praniu bo prasowania zmniejsza chlonnosc zasklepiajac włókna :-)

Drago o Monie nie mamy się co martwić bo z taka ilością ubranek to bez pieluch da rade :-D albo przejdzie na wysikiwanie noworodka bo i takie nowoczesne podejścia są :-D
 
Też może być z tym że dziec będzie czuł mokro a kieszonki to mają ta warstwę mikropolaru która odizoluje mokre i mniejsze prawdopodobienstwo że się odparzy. Albo ta wkladka sucha pupa może pomóc:-)
 
A wwidzisz zapomnialiam o tym patencie :-)

Ja przegralam walke z malzem i na początku będą pampki :'(

Dla dziewczyn ktore po raz pierwszy będą kupować pieluszki doradzam zakup po jednej paczce bo czasem uczulaja :no:
 
reklama
Mam ale prawie wszystkie te duże więc najwcześniej po 3 miesiącach zacznę tym co mam. Malz stwierdził że on i tak pampki będzie zakładał bo nie chce mi dokładać roboty z praniem i wygodniej mu pampki...
 
Do góry