reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszki z Biedronki?

MoNiaant

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2013
Postów
25
Miasto
Poznań
Czy ktoś może mi coś napisać o pieluszkach z Biedronki Dada? Koleżanki dość polecały, ale chciałam jeszcze Was zapytać czy ich używacie, jesteście zadowolone? Nie uczulają dzieci? Wiem, że to indywidualna sprawa każdego dzieciątka, ale tak statystycznie:) pytam?
 
reklama
Jak dla mnie nie sa najgorsze jednak nie uzywam bo nie sa tak chlonne jak pampersy po drugie strasznie mi smierdza dlatego zostalismy przy pampersach active baby.Kupuje pampersy w promocji za 40 zl z tego co pamietam dada kosztuje chyba 30 zl a chlonnosc jest nieporownywalna. Wole kupic w promocji dajac 10 zl wiecej i miec pewnosc ze dziecko ma sucha pupe:tak:
 
Czyli zdania podzielone:0 Jak zwykle zresztą:) Ale dziękuję za opinie. Chyba będzie najprościej samemu wypróbować i ocenić:) Chusteczki dla dzieci też są chyba z tej serii Dada, prawda? Kiedyś koleżanka właśnie miała i dosyć ładnie pachniały, pewnie są ok. Zresztą teraz jest tyle wszystkiego na rynku, że naprawdę nie wiadomo co wybierać;/
 
jak dla mnie są b. dobre. Może ich zapach nie jest super, ale nie o zapach przecież chodzi. Są chłonne i dziecko wytrzymuje w nich noc,poza tym są miękkie i delikatne. Chusteczki też są ok, tyle że dość mokre, a nie każda mama to lubi. Jak dla mnie spisują się i kupuję. Poza tym jak wiadomo cena też jest ważna, a tych jest bardzo przystępna jakość dobra więc czemu mam przepłacać i kupować pampersy oryginalne. Ja szczerze polecam :-)
 
Ja z racji oszczędności przy bliźniakach też długo, długo leciałam na dadzie ale ostatnio przeszłam na te ulepszone Bambino Baby Love. Są równie dobre, różnie chłonne i cena podobna o ile nie ciut tańsze. papmersó oryginalnych nie kupuję po co przepłacać... jednak można kupić coś dobrego w niskiej cenie.
 
nasz synuś ma już 3 miesiące i na początku, kiedy nie robił tak dużo siku, jak robi teraz, to bez problemu stosowaliśmy dadę 1 i 2 i generalnie byliśmy zadowoleni. jednak przy rozm. 3 jesteśmy mega niezadowoleni. pieluchy musimy zmieniać praktycznie co 1 h - pieluchy nie są chłonne, dupcia dziecka jest wilgota, wkład się zbija i uciska sisiaka, śmierdzą chemią i przeciekają.

dla porównaniu stosowaliśmy również Pampers baby active 3 i różnica jest diametralna - pieluszek nie trzeba zmieniać tak często jak tych dada, bardzo dobrze absorbują mocz, wkład się nie zbija, no i pachną - a to też jest mega zaleta, bo przy dadzie, jak młody zrobił siku i byliśmy np. w gościach, to niezaciekawie się robiło, jak młody był brany na ręce; poza tym w nocy, czy nad ranem po kilku godzinach snu i niezmieniania pieluszki, gdy odsłanialiśmy kołdrę, to pierwsze co czuć było mocz.

zdecydowaliśmy się przerzucić się na Pampersy. cena Pampersów jest nieco wyższa, bo za szt. płaci się prawie 2 x więcej, ale zużywa się mniej pieluch i zachowana jest higiena na odpowiednim "poziomie";-) szczególnie, że jeszcze3 miesiące i młodego pójdzie do żłobka, a tam raczej Panie nie będą mu zmieniały pieluszki co 1h...
 
Dziwne....ja uzywałam dla synusia Dadów i nigdy mi nie przeciekły, mały przesypiał nocki gdy skończył 3 miesiące i całą noc pieluszki wytrzymały w żłobku tez panie nie narzekały że muszą częściej dziecko przewijać. Nigdy tez nie poczułam aby dziecko smierdziało moczem gdy się z siusia, fakt gdy mocno zsiusuał pieluszke to można było wyczuć taki zapach, ale czuć go było nawet przy uzywaniu pampersów.
 
Witam. My używamy DADA już chyba od pół roku albo i dłużej i jestem bardzo zadowolona :-):tak: Wcześniej używaliśmy pampersów które są drogie nawet w promocji i nie które właśnie śmierdzą bo jest kilka rodzajów natomiast DADA są SUPER!!! I nigdy się nie zdarzyło aby małemu w nocy przemokła natomiast przy pampersach się zdarzało. Czasami naprawdę nie warto przepłacać gdy można mieć dużo taniej i czasem nawet dużo lepsze. w 100 % polecam. Pozdrawiam.
 
reklama
Od samego początku na Dada akurat jak się mała urodziła nie było jedynek więc od Dada2 startowałyśmy.Jestem zadowolona cena też przystępna.
 
Do góry