reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluszki!

reklama
Na razie kupiłam pieluszki Bella Happy, sprawdziły mi się przy dziewczynach, pampersy może i są polecane ale młodszej dzięki nim zafundowałam extra odparzenia, musiałam potem szukać chętnych na prawie całe opakowanie pampersów. I na początku warto kupić jakieś tańsze pieluszki, pamiętam, że czasem przebierałam malutką przed karmieniem, mała trochę possała i zaraz była kupa po jedzeniu - 10-15 min i trzeba było znowu przebrać :-D
Na stronie bliżejciebie kupiłam pieluszki Newborn 42 szt za 17zł, 2X bella happy mini 78szt (3-6) w sumie za ok.74zł (paczka 78szt za 36,99) , a paczka husteczek za 3,99
 
Ja miałam pampersy, huggies, bella, i jeszcze z biedronki (chwalone)Dada ale tylko u nas sprawdziły się pampersy. Po wszystkich innych miała uczulenie. Także każde dziecko ma inną skóre jedemu będzie wszystko pasować drugiemu nie.:-)
 
Ja narazie kupiłam paczkę pampersów i baby dream. I jedne i drugie mięciutkie ale zobzcymy jak zachowają się na pupie. Mam nadzieję, że baby dream się sprawdzą bo są 10 zł tańsze. :D
 
ja na początek kupiłam dada newborn ;) no bo racja, że lepiej zacząć od tańszych, a podobno nie dość, że tanie to i całkiem niezłe..!a o pampersach właśnie też słyszałam takie opinie, że odparzają ;/ czy tam uczulenia powodują
 
My uzywamy tylko Pampersow. Huggies niestety Nam przeciekaly i nie zdaly egzaminy. My uzywalismy Pampers Baby Dry ! najlepsze :tak:
 
Hmmm ja sama nie wiem co z tymi pieluszkami. Moja siostra używała tylko pampers, bratowa teraz też używa pampers tych w ciemnym opakowaniu. Ja chyba zaryzykuję i kupię paczkę dada i na wszelki wypadek pampers. A kosmetyki typu chusteczki, krem itp. to sama nie wiem jakie kupić:dry:
 
Ja przy pierwszym dziecku próbowałam wszystkich pieluch i wygrały pampers!!! teraz bez zastanowienia zaopatrzyłam sie w nie. W rossmanie jest fajna promocja na kartę rossne(pożyczyłam od kuzynki bo jak urodze to bede miała swoją) dwie paczki dużych pampersów za jedyne 100zł ale opłaca sie dopiero rozmiar 3 ponieważ paczka kosztuje 64zł więc przy dwóch zaoszczędziłam 28 zł:) bo rozm. 2 kosztuje 52 zł więc zaoszczędziłabym zaledwie 4zł na dwóch paczkach. A wiadomo trójeczki poczekają trochę.... dokupię tylko rozm 2 :) jedynki do szpitala też mam :)
 
My na początek kupiliśmy jedna paczkę pampersow premium care i jedna pampers new baby. Dada ma podobno super opinie ale na ten pierwszy rozmiar większość mam poleca pampersy. Szkoda tylko ze nie maja wycięcia na pepuszek.
 
reklama
a ja kupiłan dada w rosmanie najmniejsze wziełam na próbę białe pampersy i pampersy newborny zobaczymy które lepsze ale przy pierwszym synu tylko pampersy zdały egzamin mam jeszcze wielorazowe z wkładkami bambusowymi i mikrofibry na napy ale te przetestuje pewnie dopiero jak smółki się skończą sa flizelinki na kupkę ale nie sadze by to było dobre :)
 
Do góry