reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluszki!

oli kosmetyki kremiki najlepiej żeby wszystko jednej firmy było, znaczy ja mam na odparzenia linomag akurat, a chusteczki i kremiki, oliwka i mydełko z bambino, to co najmniej chemii zawiera i przy okazji u dziecka nie powoduje uczuleń itp..najbardziej znośne ponoć bambino.

a to widzę nikt nie decyduje się na używanie pieluszek tetrowych?? ;) coś czuję że te jednorazówki przez pierwsze dni będą schodziły jak świeże bułeczki w piekarni :D:D będę co chwila męża wysyłać po nową dostawę do sklepu..trochę przeraża mnie ta wizja, no ale cóż, troszkę nie mam warunków by zajmować czas zabawą z tetrowymi pieluchami..
 
reklama
Jakie pieluszki kupiłyście do szpitala? Ja mam małą paczkę dada (2-5 kg), na potem mamy już kupione huggisy 2, (3-6 kg) bo podobno akurat te lepiej jak są większe.
 
reklama
Skuś się, ja kupiłam jedną paczkę "1" i dwie big paki "2", husteczki nawilżane, dla siebie podkłady, wkładki laktacyjne itd. Wszystko doszło szybciutko i sporo taniej mnie to wyszło niż bym kupiła w markecie :-)
 
Do góry