reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluszki!

My zakupiliśmy jedną paczkę małą z firmy Dada na próbę może dziecko się przyzwyczai i nie będzie trzeba kupować tych droższych ale na wszelki wypadek kupimy jeszcze jedną paczkę z Pampers.
 
reklama
ja używam i zadowolona jestem z pampersów oryginalnych. stanowczo odradzam BABYDREAM mój Jaś ma odparzenia

No widzisz, ty jesteś zadowolona z pampersów a moje córki pampersy uczulały, za to po pieluchach z Lidla, teskowych i Bella Happy nic im nie było, nie ma reguły i zawsze warto sprawdzić co dziecku będzie pasować.
 
sandralka i na ile czasu mniej więcej starczają takie pieluszki?? lub na ile użyć mniej więcej, na jakiej zasadzie działają ?? czy jakieś wkłady chłonne trzeba do nich kupować? o co wogóle chodzi? nie miałam styczności jeszcze..
 
Dobrze wiedzieć :-) Koleżanka też używa Dad (?), porównywała je z Pampersami (żadnej różnicy) i Gaga z Tesco (odparzają) i jest bardzo zadowolona.
 
Ja przy córce używałam wszystkich jakie są na rynku, zaczynając od pampersów, przez huggiesy, bella happy, gaga, dada, baby dream. Wszystkie, podkreślam wszystkie oprócz biedronkowych DADA uczulał moją Amelię. Nawet te bez aloesowych wkładów (które najczęściej uczulają). Teraz dla maluszka kupiłam paczkę DADA tą malutką na spróbę i huggiesy newborn z bawełną, jestem ich ciekawa, słyszałam sporo dobrych opinii na ich temat. A chusteczki jak zwykle dada z rumiankiem, moim zdaniem najlepsze! Jeszcze w biedronce jest seria dada newborn czy jakoś tak, ale najbardziej przekonana jestem do tych z rumiankiem ;-)

A poza tym jeśli jesteście ciekawe promocji na pieluchy i ogólne przybory dla maluszka, polecam Wam stronkę PromoBaby.pl. Promocje dotyczą wszystkich sklepów na terenie PL, mam nadzieję, że Wam się przyda, ja z niej korzystam non stop :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tez słyszałam o Dadach dużo dobrego. Nawet w jednym z rankingów rodzice dali im II miejsce, za pampers active. My będziemy chcieli ich używać później. Na razie kupiliśmy kilka pampersów tych jedynek
 
Do góry