reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszkowanie, jakie pampersy itp

Pieluchy wielokrotnego użytku są znacznie lepsze jeśli chcemy, by nasze maleństwo zbyt długo nie siusiało do pieluch tylko przyzwyczajało do topka. Wiadomo, że więcej z nimi roboty, ale chyba to nie zabiera tak wiele czasu. Pampersy są wygodne, ale nie chciałabym, by moje dziecko zbyt długo w nich chodziło.
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy.Dostalam od kolezanki jedna pieluszke a ona nie wie co to za pieluszka.Moze któras z Was wie?Pieluszka jest miekka,ma sciągacz z tyłu,szerokie tasmy boczne i jako obrazek-delfinki na niebieskim tle:tak:jest na rzepy
Szukam i znalezc nie moge:-pbede wdzieczna za pomoc:tak:
 
Mnie sie tez wydaje,ze to Happy..Kupiłam w zeszłym roku i z tego co pamietam to był własnie delfinek..Moge sie mylic.Ale z pieluszek nie byłam zadowolona:no:Pampers ma nowe pieluszki Sleep play..miał juz ktos?fajne?
 
Na bank nie są to Happy bo uzywalam,Huggiesow tez.Pieluszki z Carrefoura znam i jestem zadowolona.Mam teraz Sleep&Play i sa ok:tak:cieniutkie bardzo ale nie przepuszczaja.
Ja tez wlasnie podejrtzewam Biedronke albo Lidla ale nawet nie mam jak sparwdzic:baffled:moze jednak znajdzie sie mama która wie o czym mowie:tak:
 
Ja obstawiam pieluszki z LIDLa swego czasu firmy Cien a obecnie Sevena. Jednak moge sie mylic bo na tych sa akurat wielorybki;) A moze masz mozliwosc wklejenia zdjecia?
 
No fajnie,fajnie,ale mi naprawde zalezy zeby sie dowiedziec co to za pieluszka:tak:wklejam foteczki
16k9z69.jpg

2rzuyjb.jpg
 
reklama
Do góry