reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszkowanie, jakie pampersy itp

reklama
Pamietam u nas było to samo kupka w trakcie jedzenia albo zaraz po :sorry2:ja normalnie przebierałam pieluche i nic sie nie działo...a taki maluszek potrafi zasnąć na 3 godzinki i co wtedy cały czas ma byc w kupie??Pewnie chodzi o odczekanie jakiejs chwili na bekniecie i juz...:)

Smialo przewijaj.Przeciez dzieciatko nie bedzie sie z kupa kisilo w czasie snu.
Dokładnie,mój synek robił kupkę prawie po każdym jedzonku i przewijałam.Nie mozna dopuścić do odparzeń,to znacznie gorsze niz sporadyczne ulanie sie dziecku.:tak:
 
haha u nas to samo...wiesz na to by wychodziło,że w ogóle nie przewijać jak zawsze po jedzeniu..śmiało rób to ja zawsze przewijałam delikatnie i nic nie było...
 
Mnie w szpitalu położne mówiły, że powinno przewinąć się dziecko przed jedzeniem, żeby po jedzeniu, gdy zazwyczaj robi się senne, nie rozbudzać go i nie denerwować. Ale gdy po jedzeniu dziecko się zesryta, jak najbardziej trzeba je przebrać, bo grozi to odparzeniem pupy (a trzeba się namęczyć żeby odparzenie wygoić).
 
Ja oczywiście przebieram, ale był moment - jeszcze w szpitalu (a bylismy tam 3 tygodnie), że pielęgniarka aż wstała z krzesła, by mnie powstrzymac przed przewinięciem Maciusia po jedzonku:) Na to ja odpowiedziałam, że wolę by mu sie ulało (Ale nic takiego nie nastąpiło), niż ma leżeć w kupie dwie czy trzy godziny...
 
Dziewczyny,
szybkie pytanie. Na prywatnym zdrowiu robimy konkurs, w którym główną nagrodą ma być roczny zapas pieluch.
Ile pieluch zużywacie? Ile to będzie roczny zapas?:szok:
Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
wiesz, to chyba zalezy od indywidualnych cech dziecka... od tego, ile robi kupek, ile wazy (przeciez liczba pieluch w paczce zalezy od rozmiaru) i przede wszystkim od jakosci pieluch.
Ja zuzywam teraz 5-6 dziennie, bo kupka raz dziennie albo rzadziej
Nie wiem tez, jak wyliczycie, ile pieluch w jakim rozmiarze zakupic. Ja nie byłabym w stanie przewidzieć, ile jakich pieluch kupić na cały rok.
Swoja droga ciekawe skąd wezmiecie sponsora, przeciez to kilkaset zlotych
 
reklama
to fakt... ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie.
Wszystko zależy od wieku, a również indywidualnych cech dziecka.
Moja córka ma 10 miesięcy a kup wali do 3-4 dziennie;-) a są dzieci w tym wieku które robią max 1 dziennie....
Pieluch zaużywamy więc około 6 dziennie.
 
Do góry