reklama

Pieluszkowe Odparzenia

Rozwiązania
0
W takie upały nie trudno o odparzenia stąd moje pytanie, czy możecie polecić mi jakąś maść/żel? Wiem że najlepsze byłyby tetrowe pieluszki ale nie zawsze jest taka możliwość.

reklama
Miasto
Białystok
Rozwiązania
0
Witaj. Jeśli dziecko ma już odparzenia to tylko pomorze bepanthen baby maść. Jeżeli chce Pani tylko zapobiegać to wystarczy puder do pupy. Pracuję w żłobku i przetestowałam z 15 różnych maści i bepanthen baby daje szybkie efekty w leczeniu, jest niezastąpiona na dolegliwości pieluszkowe.
Pozdrawiam :)

ewa8188

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
a ja polecam najzwyklejszą mąkę ziemniaczaną wystarczy potraktowac nią pupę jak pudrem rewelacyjne i szybkie efekty no i wietrzyc wietrzyc bo to tez bardzo pomaga a jeśli nie ma możliwości to często zmieniac pampusia żeby był jak najmniej mokry

madzialena647

Fanka BB :)
Miasto
Ch-ów
Rozwiązania
0
Polecam maść tormentiol - u synka na drugi dzień nie było śladu po odparzeniu:) Pomocna jest też mąka ziemniaczana i oczywiście częste wietrzenie:)

Blubalon_pl

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja może nie tyle maść ile dobry krem nawilżający,np z serii Nivea dla dzieci jest bardzo fajny i nie drogi a dobrze rozprawia się z odparzeniami. No i też kwestia samych pieluszek bo jeżeli odparzają to są do zmiany.

reklama

Nadulina

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Tetrowe pieluszki to tamta era :p Ja bym się zainteresowała na Twoim miejscu pieluszkami wielorazowymi, nam dosłownie ratują pupę :p Bo synek z AZS.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019