reklama

Pieluszkowe Odparzenia

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez pingwinek88, 31 Lipiec 2014.

1. pingwinek88

pingwinek88 Początkująca w BB

W takie upały nie trudno o odparzenia stąd moje pytanie, czy możecie polecić mi jakąś maść/żel? Wiem że najlepsze byłyby tetrowe pieluszki ale nie zawsze jest taka możliwość.

2. anna1978

anna1978 Początkująca w BB

Witaj. Jeśli dziecko ma już odparzenia to tylko pomorze bepanthen baby maść. Jeżeli chce Pani tylko zapobiegać to wystarczy puder do pupy. Pracuję w żłobku i przetestowałam z 15 różnych maści i bepanthen baby daje szybkie efekty w leczeniu, jest niezastąpiona na dolegliwości pieluszkowe.
    Pozdrawiam :)

3. reklama
  4. ewa8188

ewa8188 Zaciekawiona BB

a ja polecam najzwyklejszą mąkę ziemniaczaną wystarczy potraktowac nią pupę jak pudrem rewelacyjne i szybkie efekty no i wietrzyc wietrzyc bo to tez bardzo pomaga a jeśli nie ma możliwości to często zmieniac pampusia żeby był jak najmniej mokry

5. jopal

jopal Fanka BB :)

6. madzialena647

madzialena647 Fanka BB :)

Polecam maść tormentiol - u synka na drugi dzień nie było śladu po odparzeniu:) Pomocna jest też mąka ziemniaczana i oczywiście częste wietrzenie:)

7. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Ja może nie tyle maść ile dobry krem nawilżający,np z serii Nivea dla dzieci jest bardzo fajny i nie drogi a dobrze rozprawia się z odparzeniami. No i też kwestia samych pieluszek bo jeżeli odparzają to są do zmiany.

8. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

Tetrowe pieluszki to tamta era :p Ja bym się zainteresowała na Twoim miejscu pieluszkami wielorazowymi, nam dosłownie ratują pupę :p Bo synek z AZS.

Poleć forum