reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszkowe Odparzenia

Dołączył(a)
16 Marzec 2014
Postów
7
W takie upały nie trudno o odparzenia stąd moje pytanie, czy możecie polecić mi jakąś maść/żel? Wiem że najlepsze byłyby tetrowe pieluszki ale nie zawsze jest taka możliwość.
 
reklama
Witaj. Jeśli dziecko ma już odparzenia to tylko pomorze bepanthen baby maść. Jeżeli chce Pani tylko zapobiegać to wystarczy puder do pupy. Pracuję w żłobku i przetestowałam z 15 różnych maści i bepanthen baby daje szybkie efekty w leczeniu, jest niezastąpiona na dolegliwości pieluszkowe.
Pozdrawiam :)
 
a ja polecam najzwyklejszą mąkę ziemniaczaną wystarczy potraktowac nią pupę jak pudrem rewelacyjne i szybkie efekty no i wietrzyc wietrzyc bo to tez bardzo pomaga a jeśli nie ma możliwości to często zmieniac pampusia żeby był jak najmniej mokry
 
Polecam maść tormentiol - u synka na drugi dzień nie było śladu po odparzeniu:) Pomocna jest też mąka ziemniaczana i oczywiście częste wietrzenie:)
 
Ja może nie tyle maść ile dobry krem nawilżający,np z serii Nivea dla dzieci jest bardzo fajny i nie drogi a dobrze rozprawia się z odparzeniami. No i też kwestia samych pieluszek bo jeżeli odparzają to są do zmiany.
 
reklama
Tetrowe pieluszki to tamta era :p Ja bym się zainteresowała na Twoim miejscu pieluszkami wielorazowymi, nam dosłownie ratują pupę :p Bo synek z AZS.
 
Do góry