reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieniążki na L4

bonusowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Sierpień 2009
Postów
1 227
Miasto
Kaszebe
Mam takie pytanko. Czy to prawda, że wysokość zasiłku na L4 wylicza się ze średniej z ostatnich trzech miesięcy?

Z góry dzięki za odpowiedzi ;-)
 
reklama
Ja jak byłam na l4 ciążowym to było płatne 100% średniej z 12 m-cy:baffled:
z tym że o ile za pierwszy miesiąc płacił zakład pracy i były to pieniądze o czasie to potem na te z zusu niestety długo musiałam czekać mimo że zwolnienia oddawałam od ręki:eek:
 
I jeżeli sie nie myle to wysokośc l4 ciązowego wynosi 60-80% wynagrodzenia,prawda?? Jeżeli źle pisze to niech mnie ktos poprawi.
 
reklama
Temat strasznie stary widzę, ale aktualny zawsze. Płatne jest na bank 100%, ale dowiedziałam się ostatnio, że po upływie 7 dni jakie mamy na dostarczenie zwolnienia do ZUSu za kazdy dzień zwłoki jest odejmowane 25% kwoty dziennej do wypłaty. Nie wiem czy zrozumiale się wyraziłam :eek:
 
reklama
Do góry