reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierś czy butelka?? Ile jedzą nasze maleństwa?Karmienie.

Dziwczyny powiedzcie w czym zamrażacie mleko. Ja zamrażam w zwykłych butelkach do mleka ale podobno tak nie można i trzeba stosować specjalne pojemniki. A może to tylko producenci napędzja sobie zbyt?
 
reklama
Ja nie zamrazam bo pokarmu mam na styk ale mam odciągacz z aventu i w komplecie były takie pojemnieki do zamrażania - a wiem, że można je też osobno dokupić
 
ja dostalam w prezencie po urodzeniu malej takie specjalne pojemniczki aventu do zamrazania. 10 sztuk kosztuje 64 zl, ale na nich jest napisane, ze mozna uzywac tylko kilka razy i potem trzeba wyrzucic, nawet jesli sie je normalnie sterylizuje :confused: wiec troche do bani. jak na razie to jeszcze mam ich pare, ale widzialam na allegro, ze sa takie woreczki do zamrazania, ktore pasuja na laktator aventu
 
Hej dziewczyny.. mój mały oszalał:confused: od ponad 2tygodni... je, je i je!!! Czasem nawet co 40min!!! Często mu się w brzuszku nie mieści i ulewa..ale to nie problem..moje piersi nie wyrabiają z wytwarzaniem pokarmu:dry: i w moim przypadku nie pomaga trzymanie małego przy piersi, odciągnie laktatorem i picie herbat mlekopędnych.. powoli coś czuję, że to koniec laktacji..Nikoś ma skończone 10tyg.. wprowadziłam mu już powoli Bebilon 1 HA. I co dziwne nawet po sztucznym pokarmie wytrzymuje 1,5 góra 2 godziny i znów głodny:confused: Myślałam, że na sztucznym jakoś dłużej "wytrzyma"...co o tym myślicie?? Może któraś z Was ma podobny rebus??
 
Ptyszul - ja karmię tylko butelką....i moj synek mial taki okres ze jadl doslownie co 2 godziny...czasem wrecz wymiotowal na mnie ale krzyczal za jedzeniem....od jakiegoś jednak czasu uspokoilo sie to i teraz je co 3 godzinki a jak spi dlugo to nie kiedy 4, albo 4,5.


moze u was tez sie unormuje...


 
Ja mialam podobnie jak Czarodziejka ... Dawidek przez jakis czas jadl co 1,5 - 2 do 3 godzin ... krzyczal ze chce i nie bylo zmiluj ... ulewal, jadl,...jadl i krzyczal :eek: ... teraz ... je co 3 godziny czasem co 4 ... w nocy przesypia 8 godzin ... budzi sie z usmiechem i grzecznie czeka az mamunia zrobi mleczko ... zjada i zasypia :happy: ... a podajemy mu NAN1 z Bebiko Omneo (pol na pol) :happy: ... a kiedy sie obudzi w miedzyczasie ( pomiedzy mleczkiem) daje mu herbatki ... w sumie w ciagu dnia zawsze wypija okolo 200ml herbatki :happy:
 
Ptyszul - maly rosnie i coraz wiecej mu potrzeba mleczka i to pewnie dlatego.

Moja Ninka ostanio dostala butle 3 razy, bo jak pisalam na "klopotach ..." miala takie bole brzucha, ze nie mogla jesc z piersi. za kazdym razem zjadala 140-150 ml.

Moniqa - moja w nocy tez spi 8 godzin :-) zasypia tak ok 21-22, potem budzi sie ok 6 rano, dostaje cycka i znowu zasypia na 2-3 godzinki, wiec mozna sie wyspac. tylko ja niestety musze odciagac w nocy, bo boje sie, ze jak dam spokoj cyckom na te 8 godzin to znowu bede miala zapalenie. a juz po 3-4 godzinach od ostaniego karmienia odciagam z obu piersi tak 200 ml.
 
reklama
Dziewczyny czy można mieszać w jednej butelce dziecku mleko modyfikowane z naturalnym??
 
Do góry