reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierś i sztuczne

Dzięki Liriel za odpowiedź, też w sumie na nią natrafiłam przypadkiem ::) I tak skończyło się na tym że w pracy odciągam, to już prawie miesiąc ale jakoś daję radę. Do tego mleka HA dalej się mały nie przyzwyczaił, jeżeli już to zmieszane z moim, a zwykły Bebilon również kupiłam i to 1 mimo że wiekowo powinien dostać 2 i niestety po nim też miał te czerwone plamy :(
 
reklama
No nie powiem żebym przepadała za tym odciąganiem, używam ręcznego laktatora Aventu i trochę się trzeba napompować żeby tego mleka się uzbierało. No ale jakoś daję radę. Nie wiem od czego to zależy ale czasami odciągam 2 x więcej niż poprzedniego dnia, potem znowu mało, już parę razy myślałam że mi pokarm zanika a później się okazywało że jest dalej OK Generalnie to co odciągnę wystarcza małemu jak mnie nie ma, ale zawsze awaryjnie jest w domu sztuczne mleko HA, którego można mu dodać, jak np miałam wyjątkowo mało poprzedniego dnia. No i mały je już zupki, deserki owocowe itd a na wieczór jest dokarmiany kaszką albo mlekiem z dodatkiem kleiku.
Na pewno dasz sobie radę, życzę powodzenia w odciąganiu :)
 
:-(Witam! Moja córcia ma 3 miesiące. Za miesiąc wracam do pracy i chyba też będę musiała dokarmiać ją sztucznie, bo ściąganie mi nie wychodzi(chyba mam deficyt w piersiach). Boję się tego, że jak cwaniurka spróbuje mleczka sztucznego to zrezygnuje z mojej piersi a chciałabym utrzymać laktację chociaż do 12-go miesiąca.
 
Do góry