reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi - ból,siara,a może butelka

mamaoska

Wrześniowe mamy'06
Dołączył(a)
18 Styczeń 2006
Postów
621
Powiedzcie mi mamusie jak tam się mają wasze piersi??
Jak reagują na ciąże,rosna,a brodawki powiększają się?
A może z góry zakładacie, że maluchy będą karmione mlekiem z butelki.
OPOWIADAJCIE !!!!!
 
reklama
Mi straszliwie urosly,juz na poczatku. Z miseczki C przeszlam na E... Hehe. :D A dzis zauwazylam,ze cos z nich wycieka (siara?),bo az mi sie do biustonosza przykleily... 8)
No i bardzo bym chciala swoja Dzidzie karmic piersia,to juz wiem od dawien dawna. :D

Pozdrawiam. :)
 
Ankę karmiłam piersią teraz tez będę (tfu tfu o ile cos nie stanie na przeszkodzie). Gorzej, bo ja z natury "chojnie" obdarzona jestem i w staniku do karmienia F ( bądź DD) wyglądam po prostu jak dojna krowa. :D czyli pewnie zostanę w fiszbinach i będe się martwić później..

a wy nie macie problemu teraz z doborem staników- bo mnie fiszbiny upijają a bezszwowych na mój rozmiar nie ma - oprócz tych do karmienia, które naprawdę na mnie leżą koszmarnie ( mam dwie pary róznych firm wiec coś o tym wiem ;D )
 
A moje są jakieś nietypowe,bo i w tej i w poprzedniej ciązy były małe,nie bardzo urosly,ale mleczko było.
Więc mam nadzieję,że teraz też będzie i w końcu poznam te "przyjemność" karmienia ;)
 
:) Mi piersi też urosły, a że zawsze miałam male piersi teraz wyglają fajnie! ;D Ale jeszcze nic sie z nimi innego nie dzieje!
A czy zawsze coś z nich wycieka?
 
Agamamaani wiem jak to jest z tym obfitym biustem, ja nosze 80 DD już teraz a co będzie za 4 mc?
Naprawde są ogromne ciężkie i mam kompleks co do nich!!!!!!
O dobraniu biustonosza to szkoda słów jest bardzo ciężko dopasować odpowiedni :mad:
Ja nie lubie nosić na fiszbinach bo mi opadają i bardzo to zle wygląda,staram się kupować całe usztywniane.
Co do siary to już jest !
 
mnie piersi jeszcze nie urosly aż tak abym musiała stanik zmieniać, jedynie to sa bardziej pełne. Co do jakis oznak mleczka to brak ale pamiętam że w poprzedniej też pokazało sie dopiero około 7 miesiaca a mleczka miałam tyle ze Zuzię spokojnie do pół roku tylko piersia karmiłam a calkowite karmienie zakończyłam jak mała skończyła 1,5 roku. Mam nadzieję zę teraz też tak będzie
 
Oj widzę,ze tu wiele z Was ma ten problem co ja. teraz noszę 85E i dzięki za to że się nie powiększyły mi te piersi w ciąży ale i tak się boję co będzie z karmieniem. Gdzie ja odpowiedni stanik dostanę?? Teraz noszę tylko Felinę choć cholernie droga ale cóż ciężko coś znaleźć.
Mam jeszcze pytanie czy przydawał się Wam przy karminiu laktator?? Jest teraz promocja Aventu i kosztuje 129zł jeszcze z dodatkami różnymi i zastanawiam się czy nie kupić.
 
jeżeli chodzi o laktator, to mi się przydał dopiero gdy wróciłam do pracy - wczesniej nie było potrzeby - jeżeli nie masz zamiaru regularnie zostawiac maluchów na dłuzej nie ma co wydawać - wystarczy zwykły ręczny laktator, lub nawet można się nauczyc samemu ściągać mleko ( tak robiła moja znajoma a potem i ja bo mnie laktator wkurzał straszliwie :D
 
reklama
Dzięki! No to chyba kupię bo uwzględniając wchodzące do niego w kolmplecie butelki i inne dodatki to nie kosztuje dużo.
 
Do góry