reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi - ból,siara,a może butelka

Marrtruda, masz racje. Ja tez cycata jestem i dwojke dzieci wykarmilam tak, ze bedac na piersi byly w 97 centylu (czyli wg normy grubasne). Teraz tez piersi mi rosna jak nie wiem co i wcale sie nie martwie. Bedzie mleczko i pokarmimy ile sie da :)
 
reklama
Ja też mam trchę asymetrii w piersiach, lewa mniejsza od prawej.Rozmiar 80 D lub E , ale piersi mi nie urosły tylko się zmieniły brodawki.Jeżeli się tylko da to będę karmić piersią, bo to jest najlepsze.Chociaż moja córka była od początku butelkowcem to zdrowo się chowała i wyrosła pięknie.
 
Adasia i moja w końcu została na butelce i musze powiedzieć,że chowa się świetnie.
Nie chorowała,jest pogodna i istna chłopczyca.
Nie przejmuje się jeśli i tym razem mi się nie uda to świat się nie zawali ;)
 
Każda z nas chciałaby karmić piersią ale jak sie nie uda to przecież nie ma co włosów rwać z głowy. Teraz są takie dobre preparaty mlekozastepcze że nie ma zadnego problemu. Najwazniejsze to dobre nastawienie, nie myśleć o problemach a jakos to bedzie. Przecież i tak bedziemy kochać te nasz maleństwa, nie wazne czy wykarmione butelka czy cycusiem.
 
Dzisiaj zauważyłam , że w piersiach pojawiła się siara lub też jej początki .A jak u Was?
 
u mnie z piersiami wszystko w porządku. Nie bolą, nie są jakoś specjalnie wrażliwe ani nic z nich nie leci. Smaruję codziennie kremem do biustu Mustela i on chyba działa tak dobrze bo jak zapominam posmarowac wieczorem to rano już tak fjnie nie jest... ;)
 
Moje cysie to nawet nie urosły...sa tylko troche bardziej wrażliwe i przecina je siateczka niebieskich żyłek :)
W poprzedniej ciąży dopiero pod koniec miałam siarę i to jak jeszcze przydusiłam pierś ;D
 
mamaoska pisze:
Tak miałam, nie potrafiła chwycić prawej piersi,miała za małą buzke.Przystawiałam 2 tyg. i zrezygnowałam.
I mam obawy jak będzie teraz :(

ja miałam podobnie - jednak położna mnie namówiła abym spróbowała z gumowymi kapturkami - tak zaczęła ssać a potem po jakimś miesiącu nauczyła się ssać bez tych kapturków..
karmiłam jakoś do 5-6 miesiaca. potem nie dałam rady ( już pracowałam i jakoś nie umiałam jednego z drugim pogodzić)
 
reklama
Do góry