reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi - ból,siara,a może butelka

A widzicie jak rożne jesteśmy nie ma co się sugerować.Ja dostałam pokarm po ponad tygodniu od narodzin Martyśki.Odciąganie naciąganie nic nie pomogło,wydaje mi się że to przez wcześniejszy porod.Chyba?
 
reklama
U mnie też nic nie cieknie, nie czuję nawet piersi, nic nie boli ani się nie napręża - zupełnie jakgdyby nigdy nic....
 
a moje cycuszki bolały cały weekend,jakby mnie ktoś za nie tarmosił.A siara póki co pojawia się regularnie,co dwa dni z większym natężeniem w lewej piersi.
 
A ja to już prawie codziennie (od ok tygodnia) budze się z plamami na piżamie od wycieku z prawej piersi. Nie lubię tego!

A co do rozmiaru piersi to mam taki jak przed I ciążą i nic o dziwo w biustonoszu z fiszbinami mnie nie uwiera a za pierwszym razem to już ok 4 miesiąca musiałam wskoczyć w biustonosze dla karmiących bo nie wyrabiałam z bólu. A teraz na szczęście wszystko jest ok.
 
Mam pytanie czy jakoś szczególnie dbacie teraz o biust? Ja prawie od początku ciąży śpię w staniku i co najmniej dwa razy dziennie smaruję go Mustelą do biustu i nic mnie nie boli ani nic się z nim nie dzieje...
 
Ja nie robię nic.....
no czasem cos w niego wklepię,ale raczej jakis balsam lub kremik.Chodzę po domu bez stanika,ale to dlatego,że nie mam dużego biustu :)
 
Ja też z moimi cycuszkami oprócz tego że czasem przy smarowaniu ciała je też przesmaruję to nic innego nie robię!! ;) :)
 
Ja staram się dbać o biuścik, jako iz już przed ciążą był sporych rozmiarów (75D), codziennie specjalny balsam do biustu zapobiegający rozstępom itd, raz na jakies 2 dni masażyk, rzadziej chłodny prysznic.W domku tez chodzę w staniku
 
reklama
No tak z większym biustem zawsze kłopot... ja mam 85E ale na szczęście w ciąży się jeszcze nie powiększył i mam nadzieję, że tak zostanie...
 
Do góry