reklama

Piersi Po Ciąży

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez Menasia, 10 Wrzesień 2007.

1. Menasia

Menasia Początkująca w BB

Witam wszystkie Mamy... byc moze watek, który tu teraz zakladam pojawil sie wiele razy , ale jestem tu nowa i chcialabym sie dowiedziec cos nie cos na ten temat. Jestem w 8mym miesiącu ciąży...przed ciążą moje piersi i tak byly duze , teraz sa jeszcze wieksze, no i wiadomo , ze kolor brodawek się znacznie zmienil. Mam bardzo ciemne (jak murzynka) i bardzo duze brodawki co ogromnie mi sie nie podoba... czy mozecie mi zdradzic w jak dlugim czasie po porodzie brodawki znowu zjasnieją?

pozdrawiam i bardzo dziekuje za odpowiedzi:)[/I]

2. zuzanna236

zuzanna236 Fanka BB :)

hej menasia.

ja mam 6 miesieczna corcie ktora karmie piersia a brodawki mi juz ladnie zjasnialy !niestety co do pytania nieprzyuwazylam kiedy dokladnie zjasnialy, wiec niemartw sie zjasnieja nawet niezauwazysz.
    pozdrawiam goraco

3. reklama
  4. hana31

hana31 Moderator

oj kochana........... ja też na rozmiar piersi nie narzekałam ... w ciąży urosły.... a po porodzie staniki do karmienia,które kupiłam chodząc jeszcze z brzuszkiem zdawały się 5 rozmiarów jeszcze za małe:szok: więc nie przeraź się w 3-4 dobę po prodzie:szok: to był dla mnie szok totalny.... dziś synek ma już prawie 5 miesięcy ..... od jakiegoś tygodnia nie karmię piersią ..... otoczki zmalały.. cycusie mieszczą sie w staniki sprzed ciąży... tylko takie flaczki są :-(..........a le pewnie jak długo będziesz karmić tak te piersi po mału będą dochodzić do siebie....... musi się unormować laktacja;-)

5. Ashleen

Ashleen Zaciekawiona BB

Wszystkie kobiety mówią, że ich piersi sflaczały. A ja zastanawiam się czy nie mam sflaczałych czy po prostu tego nie zauważam. Może kształt i wielkośc ma w tym przypadku na to jakiś wpływ?

6. domi03

domi03 Moja Niunia <3 SaRuNiA <3

a ja nie karmilam piersia-tylko chwile w szpitalu(ale potem bralam antybiotyk i nie moglam a pozniej corcia nie chciala juz piersi),,,w ciazy bardzo sciemnialy i powiekszyly mi sie brodawki- i powiem szczerze ze choc piersi mi zmalaly-bo juz doszlam do wagi sprzed ciąży- to brodawki nadal sa ciemne i duze a minelo juz ponad poł roku-w niektorych stanikach nawet wystaje mi lekko brodawka..nie wiem co o tym myslec..

7. ania_zywa

ania_zywa Gość

Ja mam dokładnie tak samo:tak:.

8. gosiaczek1973

gosiaczek1973 potrójna mamuśka

Moje piersi po 2 ciążach i karmieniach, wyglądały fatalnie, ja ich nie akceptowałam.Poprawiłam je.Teraz znowu chcę zajść w ciążę i podobno już nie zmienią się i z karmieniem też ma nie być problemów.
    Zobaczymy

9. hana31

hana31 Moderator

no no .... jestem zinteresowana................... ja juz też 2 ciąze i karmienia mam za sobą i dokładnie jak Ty nie akceptuje tego co mi zostało:no:...... powiedz cos więcej o zabiegu... czy mocno bolało, ile czasu się goiło i gdzie robiłaś:cool::-p:-D
    pozdrawiam

10. reklama
  11. gosiaczek1973

gosiaczek1973 potrójna mamuśka

Ja robiłam w Gdyni w p. dr. Ewy Skwiercz, w prywatnej klinice, było to 3,5 roku temu.Bać się nie ma czego, polecam, bardzo dobrze mi zrobiła ta operacja.Piersi są zupełnie jak naturalne, nic się nie dzieje z nimi złego, żadnych problemów, normalnie wszystko się czuje, skaczą gdy chodzę, i nie wyglądają jak piłki u gwiazd w filmach dla dorosłych.
    Moje dzieci były już duże gdy mogłam pozwolić sobie na tą operację więc nie miałam tego problemu że nie mogabym podnosić dziecka na ręce, czy dżwigać w ogóle.Wiadomo po operacji trochę dochodzi się do siebie, ale to nic strasznego, naprawdę.
    Dla zainteresowanych podaję link do stronki o operacjach plastycznych
    Beauty w Polsce - Strona Główna

12. hana31

hana31 Moderator

mnie to interesowałoby jedynie podniesienie a z tego co piszesz rozumiem,ze Ty masz implanty?... oj strachliwa jeste na ból...... ale w przyszłości wiem,ze sie zdecyduję ... może za rok ... dwa.. jak mały już nie będzie taki mały.... kurna już się cieszę:-D:rofl2:
    dzięki

Poleć forum