reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi Po Ciąży

JA NAWET NIE CHCE MYSLEC JAK BEDA WYGLADALY MOJE PIERSI GDY SKONCZE KAMRMIC, ROKSANA JEST MOJĄ DRUGA PIJAWECZKĄ, MOJE PIERSI W TEJ CHWILI TO DWIE DĘTKI :crazy: AZ STRACH POMYSLEC CO BEDZIE GDY ZASUSZE PIERSI!!! OPERACJI STRASZNIE BYM SIE BALA NO I FINANSOWO NIE PODOLALABYM, MĄŻ POCIESZA MNIE, ZE NA PIERSIACH SWIAT SIE NIE KONCZY I ZE BEDA MU SIE PODOBALY TAKIMI JAKIMI BEDA, ALE DO MNIE TE ARGUMENTY NIE DOCIERAJA:no:
 
reklama
U mnie nic zlego się z piersiami po kp i ciazach nie podzialo.
Jedynie to właśnie sciemnialy brodawki ale oczywiście jak hormony spadły to wróciło do stanu z przed.
 
Nie przepadam za kosmetykami firmy Ziaja. Głównie z racji ich składu. Pełno w nich składników, tkóre nie powinny się znajdować w kosmetykach do ciała. Jak silikonów olei mineralnych. Nie są to składniki szkodliwe, ale nie pomagają naszej cerze a wręcz blokują wchłanianie zdrowych składników wewnątrz ciała.
Warto jest moim zdaniem kupić sobie jeden droższy kosmetyk ale za to porządniejszy. Sama na przykład jestem zachwycona serum do biustu Frashe, które używałam po urodzeniu córki. Moje piersi znacznie się ujędrniły. Wiadomo,ze do stanu sprzed ciązy nie wróciły ale wyglądają o wiele, wiele lepiej
 
Czytam sobie o tym serum i jeste napisane,że powieksza . Powieksza czy jest to jedynie nabożne życzenie? ;)
 
Trochę powiększa co mnie równeiż pozytywnie zaskoczyło ogólnie :) Byłam pewna, że zadziała jedynie na ujędrnienie Ale jak piersi sią bardziej jędrne to są bardzije podniesione i wyglądają na wieksze. Zdecydowanie jeden z moich najlepszych zakupów kosmetycznych w ostatnim czasie.
 
Jestem chyba jedną z nielicznych kobiet, która tęskni za wyglądem piersi po porodzie. Dopóki ściągałam mleko miałam piękne, duże piersi. Teraz wróciły do kształtu sprzed ciąży, szkoda.
 
reklama
Do góry