reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi Po Ciąży

Dołączył(a)
10 Wrzesień 2007
Postów
3
Witam wszystkie Mamy... byc moze watek, który tu teraz zakladam pojawil sie wiele razy , ale jestem tu nowa i chcialabym sie dowiedziec cos nie cos na ten temat. Jestem w 8mym miesiącu ciąży...przed ciążą moje piersi i tak byly duze , teraz sa jeszcze wieksze, no i wiadomo , ze kolor brodawek się znacznie zmienil. Mam bardzo ciemne (jak murzynka) i bardzo duze brodawki co ogromnie mi sie nie podoba... czy mozecie mi zdradzic w jak dlugim czasie po porodzie brodawki znowu zjasnieją?

pozdrawiam i bardzo dziekuje za odpowiedzi:)[/I]
 
reklama
hej menasia.

ja mam 6 miesieczna corcie ktora karmie piersia a brodawki mi juz ladnie zjasnialy !niestety co do pytania nieprzyuwazylam kiedy dokladnie zjasnialy, wiec niemartw sie zjasnieja nawet niezauwazysz.
pozdrawiam goraco
 
...przed ciążą moje piersi i tak byly duze , teraz sa jeszcze wieksze, no i wiadomo , ze kolor brodawek się znacznie zmienil. Mam bardzo ciemne (jak murzynka) i bardzo duze brodawki co ogromnie mi sie nie podoba... czy mozecie mi zdradzic w jak dlugim czasie po porodzie brodawki znowu zjasnieją?

pozdrawiam i bardzo dziekuje za odpowiedzi:)[/i]

oj kochana........... ja też na rozmiar piersi nie narzekałam ... w ciąży urosły.... a po porodzie staniki do karmienia,które kupiłam chodząc jeszcze z brzuszkiem zdawały się 5 rozmiarów jeszcze za małe:szok: więc nie przeraź się w 3-4 dobę po prodzie:szok: to był dla mnie szok totalny.... dziś synek ma już prawie 5 miesięcy ..... od jakiegoś tygodnia nie karmię piersią ..... otoczki zmalały.. cycusie mieszczą sie w staniki sprzed ciąży... tylko takie flaczki są :-(..........a le pewnie jak długo będziesz karmić tak te piersi po mału będą dochodzić do siebie....... musi się unormować laktacja;-)
 
Wszystkie kobiety mówią, że ich piersi sflaczały. A ja zastanawiam się czy nie mam sflaczałych czy po prostu tego nie zauważam. Może kształt i wielkośc ma w tym przypadku na to jakiś wpływ?
 
a ja nie karmilam piersia-tylko chwile w szpitalu(ale potem bralam antybiotyk i nie moglam a pozniej corcia nie chciala juz piersi),,,w ciazy bardzo sciemnialy i powiekszyly mi sie brodawki- i powiem szczerze ze choc piersi mi zmalaly-bo juz doszlam do wagi sprzed ciąży- to brodawki nadal sa ciemne i duze a minelo juz ponad poł roku-w niektorych stanikach nawet wystaje mi lekko brodawka..nie wiem co o tym myslec..
 
a ja nie karmilam piersia-tylko chwile w szpitalu(ale potem bralam antybiotyk i nie moglam a pozniej corcia nie chciala juz piersi),,,w ciazy bardzo sciemnialy i powiekszyly mi sie brodawki- i powiem szczerze ze choc piersi mi zmalaly-bo juz doszlam do wagi sprzed ciąży- to brodawki nadal sa ciemne i duze a minelo juz ponad poł roku-w niektorych stanikach nawet wystaje mi lekko brodawka..nie wiem co o tym myslec..

Ja mam dokładnie tak samo:tak:.
 
Moje piersi po 2 ciążach i karmieniach, wyglądały fatalnie, ja ich nie akceptowałam.Poprawiłam je.Teraz znowu chcę zajść w ciążę i podobno już nie zmienią się i z karmieniem też ma nie być problemów.
Zobaczymy
 
Moje piersi po 2 ciążach i karmieniach, wyglądały fatalnie, ja ich nie akceptowałam.Poprawiłam je

no no .... jestem zinteresowana................... ja juz też 2 ciąze i karmienia mam za sobą i dokładnie jak Ty nie akceptuje tego co mi zostało:no:...... powiedz cos więcej o zabiegu... czy mocno bolało, ile czasu się goiło i gdzie robiłaś:cool::-p:-D
pozdrawiam
 
Ja robiłam w Gdyni w p. dr. Ewy Skwiercz, w prywatnej klinice, było to 3,5 roku temu.Bać się nie ma czego, polecam, bardzo dobrze mi zrobiła ta operacja.Piersi są zupełnie jak naturalne, nic się nie dzieje z nimi złego, żadnych problemów, normalnie wszystko się czuje, skaczą gdy chodzę, i nie wyglądają jak piłki u gwiazd w filmach dla dorosłych.
Moje dzieci były już duże gdy mogłam pozwolić sobie na tą operację więc nie miałam tego problemu że nie mogabym podnosić dziecka na ręce, czy dżwigać w ogóle.Wiadomo po operacji trochę dochodzi się do siebie, ale to nic strasznego, naprawdę.
Dla zainteresowanych podaję link do stronki o operacjach plastycznych
Beauty w Polsce - Strona Główna
 
reklama
mnie to interesowałoby jedynie podniesienie a z tego co piszesz rozumiem,ze Ty masz implanty?... oj strachliwa jeste na ból...... ale w przyszłości wiem,ze sie zdecyduję ... może za rok ... dwa.. jak mały już nie będzie taki mały.... kurna już się cieszę:-D:rofl2:
dzięki
 
Do góry