reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi po karmieniu

Poldka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2015
Postów
117
Drogie mamy, jak dbałyście o piersi po karmieniu? Ja nie mogę na swoje patrzeć, nie dość, że zmniejszyły się strasznie, to jeszcze całkowicie straciły jędrność. Udało się komuś wrócić do formy sprzed ciaży czy nie ma nadziei i zostaną już takie placki?
 
reklama
ja też bardzo długo borykałam się z tym problemem. po ciąży było jeszcze gorzej. Do tego obwisły brzuch. Obejrzałam kiedyś sekrety lekarzy i zdecydowałam się na zabiegi plastyki piersi i brzucha u dr Nowaka w klinice Promedion. Teraz jest super,muszę tylko pamiętać o ćwiczeniach.
 
Do góry