reklama

Piersi po zakończeniu laktacij

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez ankusch, 26 Luty 2013.

1. ankusch

ankusch Fanka BB :)

Witam!
    Mam pytanie do mam które karmiły piersią ile po zakończeniu karmienia piersi do siebie dochodziły???
    Karmiłam córeczkę 15 miesięcy już prawie miesiąc jak jej nie karmię a moje piersi są miękkie i takie troche flaczki i mam nadzieje że jeszcze najdą ale ile to potrwa?! :sorry2:

2. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Ja nie karmię małego już od pół roku a do dzisiaj jak je "pociskam" to jest w nich mleko :-D Myślę że taki absolutny zanik laktacji jeszcze troszkę potrwa.. piersi już praktycznie wróciły do normy choć jednak wciąż jeszcze są bardzo miekkie - myślę że już nigdy nie bądą takie same jak przed karmieniem...

3. reklama
  4. Jordgubbe

Jordgubbe Fanka BB :)

xxx

Ostatnia edycja: 19 Marzec 2013
  5. majeczka02

majeczka02 Moderator

Aniu zmartwie Cię,ale nigdy nie powrócą do tego jak było przed ciążą...
    Mam znajomą która karmiła synka i do dziś nie zdejmuje stanika jak kocha się z mężem bo piesi są "flaczki"
    Widać to nawet jak chodzi w bluzkach z dekoldem...
    Nacierała się czym mogła i nie pomogło...
    Ale nie każda z nas jest taka sama więc głowa do góry-może nie będzie tak źle;-)
    Aaa przy następniej ciąży znowu bedą piękne;-)

6. em_ka

em_ka Gwiazdeczka nasza <3

ja nie karmie juz 13 miesiecy i moje piersi juz do siebie nie dojda nigdy. Mialam bardzo maly rozmiar przed ciaza, w czasie ciazy powiekszyly sie strasznie. Juz po rozstepach na nich wiedzialam, ze gdy skoncze karmic beda wygladaly fatalnie i wlasnie sie to sprawdzilo. Nie dosc ze ma bardzo male to jeszcze rozstepy sprawily ze wygladaja na sflaczale. Gdyby byly duze i lekko wiszace to nie szkodzi bo zawsze w staniku mozna je podciagnac, ale z malymi juz sie nic nie da zrobic. W cudowne kremy nie wierze, mnie to tylko operacja ratuje-NIESTETY. Uroki macierzynstwa. I to nie chodzi o samo karmienie piersia, bo nawet gdybym nie karmila mialabym dokladnie takie same sflaczale przez nagla zmiane rozmiaru w czasie ciazy.

7. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Ja już nie karmie ok pół roku a moje piersi nie są takie jak przed i mam obawy czy jeszcze kiedykolwiek będą

8. ankusch

ankusch Fanka BB :)

Dzięki za odpowiedzi dziewczyny...moje nie są tragiczne ale może jeszcze się wyrobią zobaczymy :-p
    Robię im kąpiele na przemian wodą i trochę nawilżam zobaczymy.

majeczka :-p no no na pewno przy 2 ciąży będą znowu takie piękne jak były przy Martynce :-p;-)

9. agusia30

agusia30 Zaciekawiona BB

Witam prawie rok nie karmie synka i jeszcze jak nacisne pierś pojawiają się kropelki mleka , kilka dni temu wyczuł am zgrubienie w prawej piersi zaraz pod brodaw ka jest twarde raczej nie boli czasami wydaje mi się ze okrągłe czasami podłużne bardzo się boje czy to nie jest coś złego . Czy może to być gruczol powiększony lub coś podobnego proszę pomóżcie pozdrawiam aga

10. reklama

Poleć forum