reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi przestały bolec. W ciazy

Byłam dwa razy w ciąży, raz poroniłam, za drugim razem urodziłam synka, który dziś ma prawie 5 miesięcy. W obu przypadkach piersi przestały bolec i zrobiły się wiotkie mniej więcej w 7-8tc. Do samego porodu miałam właściwie miękkie piersi. Też panikowałam ale chyba nie ma to znaczenia. Wydaje mi się, że na początku hormony tak szaleją, że te objawy są silniejsze, a później trochę się to stopuje
 
reklama
Każda ciąża jest inna i to że w pierwszej coś oznaczało poronienie nie musi oznaczać tego samo w drugiej. W tej chwili stres to Twój największy wróg, myśl pozytywnie a jeśli nadal się stresujesz to po porostu idź na kontrolę
 
Mi ok 10 tygodnia jak ręka odjął 😊 Zero mdłości, zero bólu piersi, tylko senna jestem w ciągu dnia ale to też nie zawsze. Wszystko jest okej 😊
 
Do góry