reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi zrobily sie miekkie! Wczesna ciaza..

Dołączył(a)
19 Lipiec 2020
Postów
3
Czesc dziewczyny. Moim pierwszym objawem ciazy byl bol i powiekszenie piersi. Były bardzo nabrzmiałe. Bylam na usg w 6+2 wedlug miesiaczki, a usg 5+2. Byl tylko pecherzyk ciazowy... niedawno zauwazylam, ze piersi nie sa juz tak nabrzmiale. Sa takie dosc miekkie... troche bola dalej. Wystraszylam sie... ogólnie nie mialam innych objawow. Moze z glodu lekko niedobrze bylo mi (ale to w sumie i bez ciazy mialam), a teraz juz mysle, ze i tego nie mam... wizyte mam dopiero w następnym tygodniu, ale mysle czy nie isc wczesniej.
 
reklama
Nie musi to oznaczać niczego złego. Ja jestem w 7+5 i też bywały dni, kiedy ustępowały objawy. Nawet idąc na wizytę do lekarza byłam pewna że po wszystkim, a na wizycie okazywało się wszystko ok i ślicznie bijące serduszko.
Jeszcze tydzień temu sporo czytałam o poronieniach i wniosek mam jeden. Nie ma znaczenia czy masz czy nie masz objawów ciążowych. Mając je niejedna poroniła, a te które nie miały albo przestały odczuwać urodziły zdrowe dzieci. Umów się na wizytę do lekarza, albo zbadaj betę i progesteron. Do potwierdzonego serduszka warto sprawdzać przyrost, później już nie. A właściwy poziom progesteronu pomaga utrzymać ciążę ;)
 
Tylko ten progesteron to ja juz badalam. Mam niski. Lekarka wypisala mi luteine, ale tylko dla mnie zebym sie nie martwila. Powiedziala, ze tego progesteronu na ogol sIe nie bada i nie bierze sie gdy nie ma krwawien albo bóli... dlatego ja jeszcze go nie wykupilam
 
Tylko ten progesteron to ja juz badalam. Mam niski. Lekarka wypisala mi luteine, ale tylko dla mnie zebym sie nie martwila. Powiedziala, ze tego progesteronu na ogol sIe nie bada i nie bierze sie gdy nie ma krwawien albo bóli... dlatego ja jeszcze go nie wykupilam
Przejdź się do innego lekarza ;)
 
Poroniłam 2 ciążę. Przy pierwszej objawy ustaly, a przy drugiej nasilały się. Nie ma reguły.
Zmień lekarza i zacznij brać luteinę jak masz niski poziom. Czasem tylko.tyle, albo aż tyle wystarczy, żeby cieszyć się zdrowym, ślicznym bobaskiem ;)
Powodzenia!
 
reklama
Do góry