reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi zrobily sie miekkie! Wczesna ciaza..

I jak? Wiem,że minął miesiąc,,ale ja mam podobny objaw. Z dnia na dzień ustał ból piersi...
Mi w jeden dzień jakby ustaje ból i mam jak naleśniki placki swoje piersi a dwa dni później w nocy gorące ale nie nabrzmiałe tylko bolące że spać na nich nie można a później znowu prawie nic. To hormony chyba tak regulują..
 
reklama
U mnie, gdy piersi przestały nagle boleć i zrobiły się miękkie, to czekałam tydzień, żeby iść do lekarza bo naczytalam się, że tak jest w ciąży, że czasem objawy ustępują i wracają. Teraz już wiem że to nieprawda bo okazało się, że jak przestałam czuć ten ból piersi to serduszko mojego maleństwa przestało bić poroniłam.
 
U mnie, gdy piersi przestały nagle boleć i zrobiły się miękkie, to czekałam tydzień, żeby iść do lekarza bo naczytalam się, że tak jest w ciąży, że czasem objawy ustępują i wracają. Teraz już wiem że to nieprawda bo okazało się, że jak przestałam czuć ten ból piersi to serduszko mojego maleństwa przestało bić poroniłam.
Nie strasz niepotrzebnie ludzi, bo każda ciąża i kobieta jest inna. Mi też objawy ustały, a nie poronilam, a jak miałam objawy cały czas, to ciążę straciłam, więc nie ma żadnej reguły.
 
Odpisuję w starym wątku żeby uspokoić kogoś, kto będzie to czytał. Pojawiające się i znikające objawy nic nie znaczą. Mnie bolały piersi i były twarde jeszcze tydzień po poronieniu.
 
Do góry