reklama

Piersi (:

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez PannaNiebieskooka, 31 Lipiec 2014.

1. PannaNiebieskooka

PannaNiebieskooka Zaciekawiona BB

Część, szukałam podobnego tematu ale się nie doszukałam więc zakładam nowy. Jestem w 28tyg. Ciaży, przed ciążą ważyłam zaledwie 40kg, miałam małe piersi. Już w pierwszych tyg znacznie urosły ale były bardziej ubite,ksztaltne. Teraz zaś stały się bardziej obwisle,jakby mniejsze a skóra cieniutka z licznymi rozstepami. Wiem że jak dostanę mleka znów będą duże i jeszcze cięższe przez co ich wygląd może jeszcze bardziej się pogorszyć szczególnie że chce jak najdłużej karmić piersią. Patrząc na moje siostry chce uniknąć takiego wyglądu piersi jakie one mają w tej chwili po ciąży. Używam kremu "będę mamą" Lirence do biustu ale niewiele to daje. Czy ktoś ma jakiś osobiście sprawdzony kosmetyk który pomógł poprawić wygląd i napięcie skóry na biuscie? Jestem młoda i jak kazdej kobiecie zależy mi by dobrze wyglądać po ciąży: )

2. ewa8188

ewa8188 Zaciekawiona BB

ja zarówno piersi jak i brzuszek smarowałam zwykłą oliwką dla dzieci na piersi troszkę mniej pomogło bo i tak zwiotczały jak przestałam karmic natomiast na brzuszku zero rozstępów nie wiem może to bardziej zasługa genów niż smarowania :) teraz smaruję ujędrniającym na biuścik mam nadzieję , ze pomoże ;)

3. reklama
  4. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

z mojego doświadczenia wynika, że te wszystkie kosmetyki nie mają absolutnie żadnego wpływu na wygląd, kształt i jędrność piersi, jeżeli chcesz coś zmienić to jedyne co mogę ci polecić to ćwiczenia, robi się to tak że składasz dłonie jak do modlitwy jak najbliżej klatki piersiowej na wysokości mostka, ramiona ułożone równolegle do podłoża i naciskasz dłońmi na siebie jak najmocniej aby napiąć wszystkie mięśnie, trzymasz chwile i odpuszczasz, i potem znowu i tak kilkanaście razy, podobno pomaga chociaż mi się nigdy nie chciało tego robić ;-)

5. candice90

candice90 Zaciekawiona BB

zgadzam sie, cwiczenia są najlepsze na wszystko. zwykłe pompki na kolanach tez duzo dają. tylko wazne zeby je regularnie wykonywac ;)

6. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

Pewnie że ćwiczenie sa ważne, ale stosowanie odpowiednio dobranych kosmetyków nie zaszkodzi.

7. katarzy802

katarzy802 Zaciekawiona BB

Wiadomo, że kremy cudów nie uczynią, ale lepiej jakkolwiek przeciwdziałać niz nic nie robić

8. marcyska34

marcyska34 Zaciekawiona BB

Dokładnie, lepiej zastosować jakiś kosmetyk w trakcie niż po ratować

9. mariamena

mariamena Zaangażowana w BB

Myślę,że bardzo wiele z nas ma taki problem .A same kosmetyki nie zawsze są skuteczne. Kremy mogą Wprawdzie nawilżyć skórę ale nie poprawią wyglądu piersi wewnątrz.Ze swojej strony mogę polecić tabletki PerfectBust. Na początku nie byłam do nich przekonana ale poleciła mi je koleżanka i obecnie widzę,że było to bardzo dobre posunięcie. Biust jest zdecydowanie wiekszy, prezentuje się również ładniej.

10. reklama
  11. luna89

luna89 Fanka BB :)

A bierzecie pod uwagę poprawę swojego wyglądu poprzez operację plastyczną? Być może bym się na coś takiego zdecydowała, gdybym nie była zadowolona z wyglądu swoich piersi, ale póki co jestem w stanie o nie dbać naturalnie. Moja przyjaciółka wybiera się jednak w najbliższym czasie na wymianę implantów we Wrocławiu. Te, na które się pierwotnie zdecydowała przestały spełniać jej oczekiwania.

12. witch84

witch84 Fanka BB :)

Możesz spróbować kosmetyków Tołpa.
    Ja używałam dopiero po ciąży i nie przetestowałam tych z serii "mum".
    Ale naprawdę byłam mile zaskoczona efektem używania Dermo body bust - serum wypełniające biust.

Poleć forum