reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierworódki - czyli pierwsza ciąża, wątpliwości, obawy i inne pytania

reklama
Net-ka przypomniałaś mi,że między posiłkami szkraby mogą jeść chrupki:-) to Szymcio wcina od podwieczorku wczoraj:D
Kurczę Ninka już niebawem roczek:D Ale zleciało:)
 
A jak ;) bardzo szybko czas płynie , za 2 miesiące roczek... a poród odbył P9200999.jpg się jakby wczoraj

Ninka jakieś pól miesiąca temu
 
Mamba najlepiej to iść do pediatry żeby obejrzał Małego. U takich maluchów infekcja szybko może przejść dalej. Lepiej tego uniknąć. Na pewno nie wychodzić póki co na spacery. Sól morska w nosek, czyszczenie noska. Kurde wiesz on malusi jest. Znam różne sposoby ale ja stosowałam je gdy Ninka miała już 4 -5 miesięcy. Idz koniecznie do pediatry. Nie podpowiem, bo nie chcę skrzywdzić dziecka czymś co może w jego wieku jest niedopuszczalne.
 
Mamba sól fizjologiczna kropelka do noska i odciągać. Ja tak robiłam Szymuś miał katarek jak miał 3tyg. i możesz podawać raz dziennie po 5 kropli wit.c ja miałam takie zalecenia od lekarza;)
zresztą do dzisiaj tylko tak leczymy się:)
 
Witam forumowiczki i mamuśki :) Jesli chodzi o mdłości i wymioty , to ile ciąży tyle róznych opinii i tak samo jest z lekarzami. ja np. mdłości mam, ale nie tak silne jak u Ciebie Gosiaczek. Ale co powiedział moj lekarz. Każda kobieta jest inna. Ale jesli sa aż tak mocne mdłości i wymioty to jest też dl;a nas dyskomfort. Zalecił mi lokomotiw gdyby faktycznie było bardzo źle. nie musiałam go brać, ale rozmawiając z koleżankami amusiami to potwierdzają te fakt. po prostu czasami mozna sobie ulżyć bo to nie jest przyjemne jak rzuca ciałem pół dnia. pozdrawiam.
 
Hej dzięki
byłam u pediatry i czyścimy nosek odciagamy katarek i podaje mu 2 ml calcium 2 razy dziennie. Jak na razie katar nie ustępuje no ale od raz się nie wyleczymy ale przynajmniej katarke nie spływa na oskrzela i płuca:tak:
 
reklama
Dziewczyny dawno mnie tu nie było. CO U WAS?Jak się macie?!U nas kiepsko. U Ninki podejrzewają ZD. Nie wiem czemu, rozwija się prawidłowo. Czepiają się o jej cechy dysmorficzne. Ma kilka. Czekamy na wyniki badań kariotypu do Świąt praktycznie. Jestem trochę podłamana.Trochę...mało powiedziana. Jestem przerażona.
 
Do góry