reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierworódki - czyli pierwsza ciąża, wątpliwości, obawy i inne pytania

z tym tyciem to dziwnie jest :), podobno wszyscy mówią, że najwięcej tyje się w III trymestrze, a my już na końcówce i przytyłam tylko 2 kg, oczywiście ciesze się;), ale właśnie jakoś ta waga waha mi się ciągle w przód i w tył, zależy od tygodnia:)
ja się boję tego, że zaczne rodzić dzieciątko już będzie wychodzić i stwierdzą lekarze, że może nie wyjść i będzie panika strach na cesarkę. jeśli miałabym mieć cesarkę to wolałabym na spokojnie jechać a nie nagle bo coś się dzieje, bo wiem, że się zestresuje. Nacięcia krocza się nie boję bo tyle kobiet to miało więc nie będę pierwsza. Ból skurczy też zastanawiam się jaki będzie, czy dam radę wytrzymać:)
 
reklama
Heh ja startowałam z waga 56 w pierwszym trymestrze przytylam całe 1kg. Nie miałam mdłości... Ale w drugim to zaczęły się zachcianki i w samym 4/5 miesiącu +10kg później się uspokoiło w 8 miesiącu następne 5kg teraz mam 39tc i w sumie 17kg na plusie przy wzroście 170 co dzięki Bogu nie wygląda tak tragicznie w udach mi dużo doszło i na buzi a tak to spoko nawet, termin mam za tydzień
:-p:-p;-) ;):D
 
Szanowne Panie.
Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka.
W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety.
Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej.
Dziękuję
https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html
 
Do góry