reklama

Pierworódki

Temat na forum 'Archiwum - maj'09' rozpoczęty przez K.M, 10 Marzec 2009.

1. K.M

K.M Mama Filipka

Witam wszystkie przyszłe mamusie, ktore beda rodzily PIERWSZY RAZ. Jak macie ochote to piszcie o tym jak czujecie sie w ciazy i czy boicie sie porodu.Ja mam termin na 11 maja i juz nie moge sie doczekac.Pozdrowionka:-)

2. Ellie1981

Ellie1981 mama majowa'09

Witam K.M ja mam termin na 16.05 i rowniez nie moge sie juz doczekac ale im blizej tym bardziej sie boje....ehhh czlowiek zawsze boi sie niewiadomego, szczegolnie ze porod planuje w UK gdzie mieszkam wiec do uczucia strachu doklada sie fakt obcego raju i tego ze tak wiele rzeczy wyglada tu inaczej niz w pl jesli chodzi o opieke medyczna...

3. reklama
  4. slonkoonline

slonkoonline Mama Juleczki

Hello! Ja bardzo chetnie sie dopisze, bo uwazam, ze w moim bliskim otoczeniu nie ma ludzi, ktorzy potrafia zrozumiec strach kobiety bedacej pierwszy raz w ciazy. Mam tesciowa, ktora rodzila 3 razy, no i meza bratowa, ktora rodzila 2 razy. Obie uwazaja, ze przezyje i ze troche poboli i przestanie. Z matka sie nie dogaduje, wiec nie wiele od niej sie dowiem. Nawet nie jestem przyzwyczajona do rozmow z nia na takie "intymne" tematy. W stresie poszlam na szkole rodzenia przy szpitalu (Otwock, Batorego) gdzie chce rodzic, zeby miec jakies minimalne wtyczki na oddzial.
    Termin mam na 25.05/27.05 :) Dwie wersje lekarza/kalendarzyka.
    Jak widac w sygnaturze oczekuje z mezem Julki :D bo tak twierdzi Pan Dr. od USG (bardzo dobry czlowiek).
    Jestem spod Wa-wy, konkretnie Karczew. Jestem studentka dawnej Akademii Medycznej, obecnego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studiuje Zdrowie Publiczne, wiec chucham i dmucham na siebie, bo wiem jakie pojawiaja sie czynniki negatywne w srodowisku :) Pisalam tez prace licencjacka "Mechanizmy warunkujace utrzymanie ciaz. Aspekt kliniczny". Wiec wiecie jestem wariat na punkcie wszystkiego co zdrowe :D
    Pozdrawiam!

5. gosia1974

gosia1974 Początkująca w BB

Witam, ja też pierwszy raz :) . Termin teoretycznie na 25.05., ale już wiem, ze będzie to cesarka, zatem pewnie wyląduję w szpitalu wcześniej. Powoli zaczynam się bać :)
    Pozdrawiam

6. Marzena80

Marzena80 Gość

O w końcu jakaś sąsiadka na majówkach. Witaj Gosiu! Ja też jestem w pierwszej ciąży. Gdzie zamierzasz rodzić?

7. gosia1974

hej - również mi miło :)
    Najprawdopodobniej będę rodziła w Rudzie Śl - Goduli. Pracuje tam lekarka, do której chodzę.

8. sylwiakk303

sylwiakk303 Fanka BB :)

witm ja tez z bytomia ale obecnie mieszkam w londynie:) termin mam na 27 kwietnia ale tez nie wiem czy nie bedzie cesarki bo maly cosik sie nie chce obrocic:) Gosiu a do ktorej lekarki chodzisz?? bo ja zawsze chodzilam do Stankowskiej super babka:)

9. gosia1974

Też do Stańkowskiej, ale póki co byłam 2 razy - w piątym miesiącu z powodu przeprowadzki musiałam zmienić lekarza.

10. reklama
  11. m@dz1@

m@dz1@ Fanka BB :)

Witam ja również będę rodzić pierwszy raz troszkę się boję ale bardziej nie mogę się doczekać jestem bardzo niecierpliwa więc chciałabym już zobaczyć mojego bąbelka :)

12. Sara1983

Sara1983 Fanka BB :)

Cześć, ja też jestem w pierwszej ciąży i bardzo szczęśliwą przyszłą Mamą :-D gdybym miała rodzić to bałabym się strasznie ( termin ok. 2 maja), ale najprawdopodobniej będę miała cc całe szczęście (ok. 20 kwietnia) więc jestem raczej spokojna i nie mogę się doczekać swojego synka! Chciałabym mieć go już w ramionach, a z drugiej strony uzbrajam się w cierpliwość, bo ciąża ma przecież swoje uroki a właściwie trwa tak krótko, więc chcę się narazie nacieszyć tymi kopniakami w brzuszku:tak: pozdrowionka!

Poleć forum