reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierworódki

Mój sie obnizyl jakis czas temu.Duzo lepiej mi sie oddycha.Ale za to jak siedze to z rozkraczonymi nogami jak facet no i czuje, ze brzuch mam na kolanach.Z chodzeniem nie mam problemów, ale z podmoszeniem sie jest troszke gorzej,da sie to zniesc.;-)
 
reklama
co o obnizania brzuszka to mi sie obnizyl tak konkretnie na kilka dni przed porodem a mowia ze na 2 tyg przed sie obniza sadze jednak ze to indywidualna sprawa kazda z nas jest inna :) ja chcialam tylko dodac dziewczyny nie bojcie sie porodu to nie jest nic strasznego ja rodzilam 25 godzin ale nie wspominam tego zle choc porod byl ciezki male rozwarcie dziecko w stresie zagrozenie cc kroplowka na przyspieszenie itd ale wierzcie mi o wszystkim sie zapomina w jednej sekundzie gdy tuli sie malenstwo:) pozdrawiam
 
sylwiakk303- podziwiam cie ze wytrzymałas 25h.Ale masz racje jak juz wezmiesz w ramiona taka mała istotke to zapomina sie o calym cierpieniu.Ja mam jeszcze wszystko przed soba, ale juz bym chciala zeby nadszedł ten dzien rozwiazania, bo powoli robie sie niecierpliwa i humorzasta.:baffled:
 
Jak tam kochane pierwiastki???Mam nadzieje, ze pogoda Wam dzis dopisuje.Bo u nas jiest b.goraco i ani jednej chmurki na niebie.
Ja wczoraj wieczorem zle sie poczułam.Zbierało mi sie na wymioty i strasznie bylo mi duszno.Mówie Wam masakra:szok:.Ale dzis juz jest ok:happy:.
 
no wczoraj pogoda super :-) dzis tez fajnie cieplo, juz sobie wyobrazam jak z malym na spacerek chodze :-)
Ostatnio mam strasznie trudne noce. Nie dosc ze co godzinke, dwie chodze siusiu to jeszcze mam straszne koszmary:-( snia mi sie okropne rzeczy zwiazane z narodzinami mojego synka, to niby normalne w ciazy ale przez to nie moge pozniej zasnac i sie martwie... Tez tak macie ???
 
Moj brzuszek wysoko i mam nadzieje ze nie obnizy sie szybciutko bo jak najdluzej chcialabym malenstwo w sobie nosic a po ostatniej wizycie u poloznej to tym bardziej Stwierdzila ze brzuszek troszke za maly i skierowanie na kolejne USG mi dala. Co prawda nie martwie sie zbytnio tym faktem gdyz metody pomiaru brzuszka za pomoca "metra krawieckiego" nie uznaje za zbyt postepowej a po wygladzie samego brzuszka widze ze sie powiekszyl a i malenstwo ruchwile wiec pewnie szczesliwe. Ciesze sie z tego dodatkowego USG bo chociaz sprawdza czy wszystko ok :-)
A co do snow to mi tez sie glupoty ostatnio snia....a to porodowka...a to sam dzidzius....ostatnio nawet wysnily mi sie trojaczki-3 chlopcow :-D:-D:-D Ale po ostatnich postach na majowkach o tym wymazie to snilo mi sie ze moje dziecko jest chore i nie mialo apetytu co jest jednymz objawow zarazenia a ja niestety jestem nosicielka:-( Mam tylko nadzije ze malenstwo sie nie zarazi i wszystko bedzie ok ;-)
 
Ja tez juz bym chciała miec nasze małe słoneczko przy sobie.Chcialabym miec porod za soba.Do terminu mam jeszcze 13 dni.Niech ten czas szybciej leci i mam nadzieje, ze nie przenosze ciazy.
 
reklama
Z jednej strony strasznie Ci zazdroszcze K.M. a z drugiej....coraz bardziej zaczynam bac sie porodu :sorry: Jak bylam na poczatku to nie myslalam o tym ale czym blizej to tym strach ma wieksze oczy :szok: ale moj M bedzie caly czas ze mna wiec razem damy rade i jedyne czym mam prawo sie martewic to zdrowie maluszka ale tez jestem dobrej mysli i widze szczesliwe zakonczenie :-):-):-)
 
Do góry