reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza butelka dla dzieciątka

Dołączył(a)
8 Maj 2016
Postów
14
Hej Dziewczyny!
Moja córeczka kończy 5 miesięcy i chciałabym zacząć już ją karmić po troszkę z butelki. Tylko tyle się mówi o dobrym wyborze tej pierwszej... Co możecie mi doradzić?
 
reklama
My używamy tommee tippee i jesteśmy zadowoleni :). Ponoć przypomina kształt sutka. Używamy ich praktycznie prawie od narodzin, bo krótko karmiłam. (jak raz dalam butle, juz cyca nie chciała, także uważaj:p)
I do mleka i do wody. Butelka wygodna, również dla mnie, smoczki do dokupienia dostępne, dobrze się myje, nawet moja tez 5mies córeczka umie ją sama trzymać. Są różne rozmiary, a nawet są i kolory :)
Minus taki ze po dłuższym użytkowaniu jak wygotowywałam, zrobił się biały nalot, ale chyba za długo gotowała, po ponownym wiem umyciu wszystko schodzi.
 
Ja mam canpol babies ze smoczkiem co to niby ogranicza połykanie powietrza i jestem zadowolona. Szkrab ma prawie 10 miesiecy i dopiero zaczynam go przestawiac na mm ale herbatki, soczki itp też pił z tej butli.
 
Do góry