reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza ciąża, a druga.

Dołączył(a)
2 Listopad 2020
Postów
2
Witam, chciałabym zadać pytanie czy wczesne objawy pierwszej ciąży, były u Was takie same jak w drugiej. Ja pierwszą ciąże troche ponad rok temu w 8tc poroniłam, a w pierwszej objawy to bylo: brak okresu, bardzo szybko pojawił sie ból piersi, a w pozniejszych objawach to zgaga i zachcianki, szczególnie na ogórki kiszone i ryby. Teraz w drugiej ciąży, spoznia mi sie okres juz tydzien, piersi nie bola, zgage mam wieczorem lekką oraz zachcianek nie mam jeszcze, poza tym, ze mam ochote na zdecydowanie wiecej jedzenia niz zwykle, a najwiecej fastfoodow, myślicie, ze to moze być ciąża :D mam nadzieje, czy po prostu wydaje mi sie, a to sa zwykle objawy przedokresowe?
 
reklama
Spóźnia Ci się okres tydzień i jeszcze testu nie robiłaś? Poza tym raz piszesz, że jesteś w drugiej ciąży a zaraz potem pytasz o to czy w niej jesteś. Czegoś tu nie rozumiem.
 
Spóźnia Ci się okres tydzień i jeszcze testu nie robiłaś? Poza tym raz piszesz, że jesteś w drugiej ciąży a zaraz potem pytasz o to czy w niej jesteś. Czegoś tu nie rozumiem.
Chodziło mi o to, że w domniemanej drugiej ciąży, ponieważ teraz mam takie objawy, które mogą okazać się drugą ciążą, przepraszam zle sformuowalam, jeszcze nie robiłam testu
 
Do góry