reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza ciąża, beta hcg

Dziękuje wam za słowa otuchy! Mimo że tysiące razy wyobrażałam sobie moment, w którym zobaczę dwie kreski na teście to nie sądziłam, że ta informacja aż tak mnie ucieszy, wzruszy. Z reguły jestem osobą, która wszystkim czym tylko może stresuje się nad wyraz, więc postaram się uzbroić w cierpliwość. Jestem pełna nadziei, że ten okruszek będzie cały i zdrowy, i będzie sobie tam grzecznie siedział aż do rozwiązania 🥰
 
reklama
Ja też nie jestem zwolenniczką robienia bety ale u Ciebie ten przyrost jest tak na granicy,więc chyba powtórzyłabym badanie po 48 h.
 
Hej kochana!
Tez zrobiłam test 31 marca i wyszedł pozytywny❤️ Ostatnia miesiączka zaczęła się 1 marca, aktualnej brak. Beta Hcg 31 marca 77, a 4 kwietnia 560 (kalkulator wskazuje ze przyrost w normie). Wizytę mam 14 kwietnia, dzień po Twojej wiec życzę Tobie i sobie, aby wszystko udało się pomyślnie❤️❤️
 
Hej kochana!
Tez zrobiłam test 31 marca i wyszedł pozytywny❤️ Ostatnia miesiączka zaczęła się 1 marca, aktualnej brak. Beta Hcg 31 marca 77, a 4 kwietnia 560 (kalkulator wskazuje ze przyrost w normie). Wizytę mam 14 kwietnia, dzień po Twojej wiec życzę Tobie i sobie, aby wszystko udało się pomyślnie❤️❤️
U mnie ostatnia miesiączka 2 marca, więc bardzo podobnie. Daj znać po wizycie u lekarza, trzymam kciuki, żebyście zdrowo rośli 🥰
 
Cześć dziewczyny 🙂 U mnie ostatnia miesiączka 18.07. pierwszy test zrobiłam 13.08 wyszedł pozytywnie przy czym że druga kreska bardzo słabo widoczna, po dwóch dniach powtórzyłam test i kreska mocniejsza. 16.08 czyli defacto jeszcze przed planowaną miesiączka wynik HCG 280 😍, po dwóch dniach 895,3 😍
 
Do góry