reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza Ciąża, beta hcg

Dziewczyny, też proszę o radę. Zrobiłam betę 26.07 i wynik był 22.3, powtorzylam w 28.07 i wynik 38.5. Ginekolog powiedziała, że niski przyrost, ale czasem się zdarza. Czy możliwe, że zrobiłam tą betę za wcześnie czy raczej już się przygotować? Stosunek był 13 i 14, przed owulacja, która była 16.
 
reklama
Dziewczyny, też proszę o radę. Zrobiłam betę 26.07 i wynik był 22.3, powtorzylam w 28.07 i wynik 38.5. Ginekolog powiedziała, że niski przyrost, ale czasem się zdarza. Czy możliwe, że zrobiłam tą betę za wcześnie czy raczej już się przygotować? Stosunek był 13 i 14, przed owulacja, która była 16.
Jest 66% więc w granicach normy. Też miałam słabe przyrosty (w normie) i mam córeczkę 10.5 miesiąca)
 
Dziewczyny, też proszę o radę. Zrobiłam betę 26.07 i wynik był 22.3, powtorzylam w 28.07 i wynik 38.5. Ginekolog powiedziała, że niski przyrost, ale czasem się zdarza. Czy możliwe, że zrobiłam tą betę za wcześnie czy raczej już się przygotować? Stosunek był 13 i 14, przed owulacja, która była 16.
Akurat zdecydowanie ta beta Ci urosła - nie to co u mnie - Niestety muszę poinformować, ze moja ciąża niestety nie przetrwała, samoistne poronienie 😔 Ja się przygotowałam na najgorsze, ale mój partner nie… i powiedział, ze z minimum pół roku musi odczekać by znów starać się o dziecko bo boi się, że znowu się stanie taka sytuacja
 
Akurat zdecydowanie ta beta Ci urosła - nie to co u mnie - Niestety muszę poinformować, ze moja ciąża niestety nie przetrwała, samoistne poronienie 😔 Ja się przygotowałam na najgorsze, ale mój partner nie… i powiedział, ze z minimum pół roku musi odczekać by znów starać się o dziecko bo boi się, że znowu się stanie taka sytuacja
Bardzo Ci współczuję, przechodziłam to dwa razy :( teraz czekam do czwartku na kolejne badanie.
 
Nie, moja ginekolog kazała powtórzyć w czwartek teraz i w pt na wizytę. Powiem szczerze, że chciałam iść dzisiaj na tą betę, ale nie chcę sobie stresu dokładać dodatkowo

Nie wiem co lekarka sobie wyczyta z przyrostu po ponad tygodniu ale spoko.
Jak chcesz mieć sensowny i w pełni wiarygodny wynik powinnaś go powtórzyć po 48 godzinach
 
reklama
Do góry