reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza ciąża po 35 l

kasia3636

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2011
Postów
61
Dziewczyny...
czy uwazacie ze to dobry wiek na pierwsze dziecko? Mam 36 lat i jestem w 9 tyg ciazy?
bardzo sie ciesze, ale i denerwuje strasznie..
prosze o wsparcie, wymiane doswiadczen ..
 
reklama
Gratuluję. Na pewno lepiej by było wcześniej ale generalnie lepiej późno niż wcale :) Ja urodziłam w październiku mając prawie 31 lat. Trzymam kciuki żeby ciąża przebiegła bez komplikacji.
 
gratuluje i trzymam kciuki za pomyslna ciaze....ja zaszlam w ciaze majac 38 lat tak bardzo sie cieszylam i tak bardzo chciala tego dziecka....niestety nie udalo sie.....wiec trzymam za ciebie kciuki
 
Nie wiem czy to dobry wiek na pierwsze dziecko ale generalnie w mojej rodzinie ciąże po 30-stce i po 40-stce są normą a dzieciaki rodzą się zdrowe jak ryby!:tak: Powodzenia!!!
 
a czy jest jakis "dobry " wiek na dziecko? znam przypadki ze 20-22 letnie dziewczyny rodzily chore, bardzo chore dzieci......wg mnie jesli ma byc dobrze i dziecko ma byc zdrowe to nie ma znaczenia wiek ani nic innego
 
Ja mam 33 lata i jestem w 13 tyg.ciazy to tez moja pierwsza !! 2 maja ide na UsG gdzie lekarz ma rozpoznać po fałdkach dziecka na ciele czy wszystko jest Ok.
Wiem,ze kobieta po 35 roku zycia jest pod wieksza obserwacja,ale nie ma na to reguły...młodsze mamy tez rodza chore dzieci.
Ja trzymam za wszystkie mamy kciuki !!
 
Wiek dobry ja kazdy inny :) ja mieszkam w UK i tu czesto sie zdarza ze pierwsze dziecko rodzi sie sporo po 30 :) ja jestem w mojej pierwszej ciazy i mam 32 lata, a moja mama urodzila moja mlodsza siostre gdy miala 42 i wszystko bylo ok.
Takze mysl pozytywnie i ciesz sie malenstwem :)
 
Przede wszystkim: G R A T U L A C J E!

Mój najmłodszy braciszek urodził się, gdy Mama miała 39 lat. Chłopaszek zdrów jak ryba (choć ciąża była zagrożona - ale to nie miało nic wspólnego z wiekiem), teraz ma 2 latka i zostanie wujkiem :tak:

Ja skończę 22 lata jak urodzi się moja córcia i martwię się o nią tak samo, nie czuję przywileju młodszego wieku, tak jak piszesz wraz z tarantulą i młode mamy rodzą chore dzieci.. :-(

Spokojnej ciąży i cudownego macierzyństwa, niezależnie od wieku! Zdrówka dla Ciebie i Fasolka.
 
kasia3636 głowa do góry! Nie ma czegoś takiego jak odpowiedni wiek, lekarze będą Ciebie mieli pod wiekszą ochroną i będzie ok ;) Moja koleżanka ma 36 lat i we wrześniu bedzie rodzić - wszystko przebiega wzorowo. A moja teściowa urodziła sie jak jej mama miała blisko 40 lat. Pozdrawiam i życzę zdrowo przebiegającej ciąży ;)
 
reklama
kochana ciaza to blogosławiony stan nie zalezny od wieku , sama mam 39 lat i jestem w ciazy , co prawda to moja 3 ciaza jednak po 18 latach to tak jak by na nowo i szczerze przechodze ja bardzo dobrze , dziecko jak ma byc zdrowe to bedzie i nie zalezne jest to od wieku , tak ze wielkie gratulacje i powodzenia
 
Do góry