reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza ciąża

liajuxx

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Październik 2020
Postów
18
Hej dziewczyny, nie wiem czy był tutaj taki temat, a jest to dla mnie baaaardzo ważne.
Jestem w swojej pierwszej ciąży i obawiam się wielu rzeczy.
Z kim najczęściej rozmawiałyście o swoich obawach i od kogo dostawałyście najlepsze porady dotyczące przygotowania się do przyjścia dzidziusia na świat?
Ja mam kilka "cudzych" niemowlaków na koncie, ale jeśli chodzi o swoje własne dziecko, to strach ma ogromne oczy w moim przypadku :)
 
reklama
Ja niedawno urodziłam swojego pierwszego malucha i szczerze tu na forum na mojej grupie zamkniętej gdzie jestem od początku praktycznie dużo mi dało, mąż czyta w internecie, położną mam bardzo fajną, ale akurat mamy fajną ekipe na naszym zamkniętym wątku więc nawet w momencie jak poród sie rozkręcał mogłam liczyć na dziewczyny
 
Forum, moj ginekolog zawsze byl do dyspozycji i pomocy, po porodzie w szpitalu zadreczalam pozlozne milionem pytan, potem polozna srodowiskowa. Spokojnie wszystko ogarniesz
 
Do góry