reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza ciąża

Hej potrzebuje porady na temat porodu. Lekarz zapytał mnie czy chce rodzić naturalnie czy przez cesarkę. To moja pierwsza ciąża i sama nie wiem co będzie lepsze. Boję się porodu naturalnego ale co do cesarki też nie jestem w 100% przekonana. A Wy jakie macie doświadczenia, może porady?
Myśle, że nie znajdziesz jednoznacznej odpowiedzi. Tez jakies 1,5 roku temu sie nad tym zastanawiałam. Zdecydowałam sie na poród sn, bo podobno lepszy dla dziecka. Ale po 12 h porodu stwierdzono niewspółmierność porodową i skończyło sie cc. W sumie cesarki nie wspominam źle, dla mnie to było jak wybawienie, po tylu godzinach.
 
reklama
Hej potrzebuje porady na temat porodu. Lekarz zapytał mnie czy chce rodzić naturalnie czy przez cesarkę. To moja pierwsza ciąża i sama nie wiem co będzie lepsze. Boję się porodu naturalnego ale co do cesarki też nie jestem w 100% przekonana. A Wy jakie macie doświadczenia, może porady?
Różnie kobiety to przechodzą. Jedna lepiej będzie się czuła po naturalnym inna lepiej po cięciu. Ale jedno jest pewne - i to i to boli. Dlatego ja bym wybrała to co najlepsze dla dziecka, jeśli nie ma przeciwwskazań to sn. Ja marzyłam o naturalnym, ale miałam cc i teraz przez to nie karmie piersią 🙄
 
Hej potrzebuje porady na temat porodu. Lekarz zapytał mnie czy chce rodzić naturalnie czy przez cesarkę. To moja pierwsza ciąża i sama nie wiem co będzie lepsze. Boję się porodu naturalnego ale co do cesarki też nie jestem w 100% przekonana. A Wy jakie macie doświadczenia, może porady?
Jak dla mnie to dziwny lekarz, który w ogóle o to pyta. Jeżeli nie ma wskazań do cc to ja zawsze wybrałabym sn. Jest to zdecydowanie lepsze dla dziecka niż np cesarka na zimno.
 
Hej potrzebuje porady na temat porodu. Lekarz zapytał mnie czy chce rodzić naturalnie czy przez cesarkę. To moja pierwsza ciąża i sama nie wiem co będzie lepsze. Boję się porodu naturalnego ale co do cesarki też nie jestem w 100% przekonana. A Wy jakie macie doświadczenia, może porady?

Miałam cc, potem udany sn.
Nigdy świadomie bez wskazań już nie zdecydowałabym się na cesarskie cięcie.

Ale ile kobiet tylko opinii
 
Hej potrzebuje porady na temat porodu. Lekarz zapytał mnie czy chce rodzić naturalnie czy przez cesarkę. To moja pierwsza ciąża i sama nie wiem co będzie lepsze. Boję się porodu naturalnego ale co do cesarki też nie jestem w 100% przekonana. A Wy jakie macie doświadczenia, może porady?
Ja miałam naturalny i w życiu bym się nie zgodziła na cesarkę gdybym nie musiała. To wbrew pozorom bardzo poważna operacja. Tak naprawdę lekarz powinien stwierdzić czy możesz rodzin naturalnie czy nie. Zależy to od stanu twojego zdrowia i przebiegu ciąży
 
Hej potrzebuje porady na temat porodu. Lekarz zapytał mnie czy chce rodzić naturalnie czy przez cesarkę. To moja pierwsza ciąża i sama nie wiem co będzie lepsze. Boję się porodu naturalnego ale co do cesarki też nie jestem w 100% przekonana. A Wy jakie macie doświadczenia, może porady?
Co kobieta to inne doświadczenia. Ja rodziłam dwa razy SN. Jeżeli lekarz nie widzi jakiś wskazań do cesarskiego cięcia ja radziłbym spróbować SN. Pamiętaj że cesarka to poważna operacja.
 
Do góry