reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza ciąża

cześć babyshark!

Bardzo dziękuję Ci za te informacje i pozytywne nastawienie! Mam wizytę za kilka godzin i cała chodzę z ekscytacji połączonej z lękiem! Rozkręcam testy digital żeby patrzeć czy kreska jest ciemniejsza 🙈😂
Tak sobie myślę... Dziś moze jeszcze nie być bicia serca. To będzie normalne. Nie stresuj się, jesli tak bedzie🙂
 
reklama
Tak sobie myślę... Dziś moze jeszcze nie być bicia serca. To będzie normalne. Nie stresuj się, jesli tak bedzie🙂
domyślam się… i zamierzam cieszyć Każdej oby dobrej wiadomości.. szczególnie, że mam długie cykle i owulacja była około 20-21 dnia, a dzisiaj jest 43 dzień od ostatniej miesiączki…
 
domyślam się… i zamierzam cieszyć Każdej oby dobrej wiadomości.. szczególnie, że mam długie cykle i owulacja była około 20-21 dnia, a dzisiaj jest 43 dzień od ostatniej miesiączki…
I druga dobra rada. Bądż na forum, jest fajne, ale nie wiem, jak by Cię kusiło, niczego nie googlaj 😋
 
I druga dobra rada. Bądż na forum, jest fajne, ale nie wiem, jak by Cię kusiło, niczego nie googlaj 😋
dziękuję Crainte!
Wierzę, że to złota rada! Jak już się wpadnie w te zaułki Google, to ciężko wyjść więc sobie tego nie robię… a na Ovu friends zostałam przeczołgana więc cieszę się pozytywną atmosfera tutaj!
 
Hej dziewczyny!

Robię Update.
Wizyta u ginekologa super, zrobił mi cytologie, usg przezpochwowe i widać było według lekarza ładny duży pęcherzyk ciążowy. Ostatnia miesiączka 2 października, owulacja była 22, według miesiączki to 6+1 ale według lekarza jest młodsza 5+2, bo owulacja była później. A według moich obliczeń do zaplodnienia doszlo 3 tygodnie temu. Pobrano mi krew na toksoplazmozę, mocz, dostałam witaminki dla ciężarnych, a termin został wyznaczony na za 2 tygodnie by uwidocznić serduszko. Nie zamierzam się martwić, czekam na następną wizytę i jestem podekscytowana! Dziękuję jeszcze raz wszystkim za odpowiedzi!

Pozdrawiam, Pokrzywa
 
hej UlaZigzak!
Zobacz komentarz nad Twoim, opisałam mniej więcej. Mogę dodać tylko, że po cytologii w domu zobaczyłam brązowe plamy na bieliźnie, ale lekarz mnie ostrzegał. Spotkałaś się z czym takim prywatnie?

Pozdrawiam!

Tak, może tak być po pobraniu cytologii
 
hej UlaZigzak!
Zobacz komentarz nad Twoim, opisałam mniej więcej. Mogę dodać tylko, że po cytologii w domu zobaczyłam brązowe plamy na bieliźnie, ale lekarz mnie ostrzegał. Spotkałaś się z czym takim prywatnie?

Pozdrawiam!
Gdy poszłam do lekarza potwierdzić ciążę oprócz usg zbadał mnie palpacyjnie. Też zaczęłam plamić. Dwa dni później byłam znowu u tego lekarza (spanikowałam dość mocno) i na usg był widoczny krwiak przy jaju płodowym.
 
reklama
Gdy poszłam do lekarza potwierdzić ciążę oprócz usg zbadał mnie palpacyjnie. Też zaczęłam plamić. Dwa dni później byłam znowu u tego lekarza (spanikowałam dość mocno) i na usg był widoczny krwiak przy jaju płodowym.
hej Emka!
Ojej, u mnie nie było takiego dramatu. Jedynie zaraz po zauważyłam delikatną brązową wydzielinę i nic więcej. Potem nic już nie widziałam. Mialas jeszcze jakieś inne niepokojące objawy? Poprzednio nie widziałam plamienia po cytologii, było to bodajże w styczniu
 
Do góry