reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza inseminacja od czego zacząć?

Tak jak dziewczyny mówią podstawa jest drożność jajowodów i moim zdaniem powinna zrobić test na wrogość śluzu. Mówisz że pęcherzyki ładnie rosną ale Czy pękają? Bo ja miałam problem z pękaniem, ale wystaczyl jeden zastrzyk ovitrell (czy jakoś tak) i później już co cykl pękały... U nas była kumulacja wrogość śluzu, słabego nasienia i niepekajacych pęcherzyków... Jedna inseminacja udana ale ciąża stracona w 8tyg kolejne 2 nie udane... I po miesiącu bez starań okazało się że udało się naturalnie zajść w ciążę 🥰 Trzymam kciuki 🤞
Moglabys cos wiecej powiedziec o tym, jakie mieliście problemy z nasieniem?
 
reklama
Moglabys cos wiecej powiedziec o tym, jakie mieliście problemy z nasieniem?
Słaba jakoś plemników, wrogość śluzu i na początku nie pękały mi pęcherzyki... Szanse były raczej zerowe! A jednak udało się naturalnie i nawet nie licząc dni płodnych 😉 zawsze jest nadzieja 🥰
 
A może u którejś z Was problem był tylko z nasieniem? Wszystkie moje parametry są idealne. Ale w kwestii nasienia, słabiutko...
W listopadzie podchodzimy do inseminacji, po 16 miesiącach naturalnych starań.
Próbuje jakoś to sobie w głowie poukładać, że teraz będą specjalnie wyselekcjonowane plemniczki i nic nie będzie stało im na przeszkodzie, by dotarły do celu... 😄
Ale im bliżej do daty wizyty tym więcej wątpliwości... Bo jak pierwsza inseminacja nie załapie to zaczynamy w grudniu in vitro...
 
Do góry