reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza inseminacja od czego zacząć?

Dołączył(a)
6 Maj 2021
Postów
6
Hej. Dzisiaj na wizycie u gin dowiedziałam się, że powinnam zgłosić się na inseminację staram się z mężem o dziecko od 15mc z czego 6 cyki było stymulowanych clo i po 6 mc przerwy 3mc były stymulowane aromkiem. Nasienie męża ok u mnie pęcheżyki też rosną po stymulacji (dziś 14dc 23mm endo 8mm) ale nie wychodzi 😢 Przeczytałam kilka tematów na forum ale jestem kompletnie zielona w tym wszystkim.
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to wszystko wygląda krok po kroku?
Do poradni dopiero będę się zapisywać, a chciałabym wiedzieć co mnie może czekać.
 
reklama
A miałaś robioną drożność jajowodów? Myślę że najpierw trzeba zrobić to badanie żeby inseminacja miała jakiś sens
 
A miałaś robioną drożność jajowodów? Myślę że najpierw trzeba zrobić to badanie żeby inseminacja miała jakiś sens
Nie robiłam nic dopiero miałam się zapisać do poradni niepłodności. Lekarz powiedział mi o inseminacji i żebym zapisała się do poradni i tam mnie pokierują. Właśnie stąd pojawiło się w mojej głowie pytanie od czego zacząć i co o kolei. Nie ukrywam, że mam wielki mętlik w głowie i potrzebuję pomocy od czego zacząć aby wszystko miało ręce i nogi.
 
Nie robiłam nic dopiero miałam się zapisać do poradni niepłodności. Lekarz powiedział mi o inseminacji i żebym zapisała się do poradni i tam mnie pokierują. Właśnie stąd pojawiło się w mojej głowie pytanie od czego zacząć i co o kolei. Nie ukrywam, że mam wielki mętlik w głowie i potrzebuję pomocy od czego zacząć aby wszystko miało ręce i nogi.
https://www.babyboom.pl/forum/temat/iui-inseminacja-w-walce-o-pierwsza-dzidzie.40458/ wejdź na forum :) zapraszamy
 
Zapisz się do kliniki :) Na pewno pierwsze co zlecą to drożność jajowodów jak wszystko będzie okej to wtedy inseminacja :)
 
Tak jak dziewczyny mówią podstawa jest drożność jajowodów i moim zdaniem powinna zrobić test na wrogość śluzu. Mówisz że pęcherzyki ładnie rosną ale Czy pękają? Bo ja miałam problem z pękaniem, ale wystaczyl jeden zastrzyk ovitrell (czy jakoś tak) i później już co cykl pękały... U nas była kumulacja wrogość śluzu, słabego nasienia i niepekajacych pęcherzyków... Jedna inseminacja udana ale ciąża stracona w 8tyg kolejne 2 nie udane... I po miesiącu bez starań okazało się że udało się naturalnie zajść w ciążę 🥰 Trzymam kciuki 🤞
 
Zdarza się, że nie pekaja. Brałam zastrzyki nawet w ostatnim cyklu i wczoraj był 14 dzień na monitoringu i nie pękł a zazwyczaj jak pękały to 13 dnia. Czyli dzisiaj zaczynam od poszukiwań kliniki
 
Zdarza się, że nie pekaja. Brałam zastrzyki nawet w ostatnim cyklu i wczoraj był 14 dzień na monitoringu i nie pękł a zazwyczaj jak pękały to 13 dnia. Czyli dzisiaj zaczynam od poszukiwań kliniki
Życzę Ci dużo cierpliwości i powodzenia 🤞 na pewno się uda 😉
 
reklama
Do góry