)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsza klasa a nauka języka

Dołączył(a)
8 Kwiecień 2019
Postów
4
Rozwiązania
0
Moim zdaniemnie ma sensu zawalac dziecka takimi rzeczami przed 4 klasą podstawówki. Jeżeli bardzo ci zależy na tym aby uzupelnialo sobie wiedze podczas zajec jezykowych ze szkoly to kup mu poki co jakies programy edukacyjne dopasowane do jego wieku.
 
reklama

Krystek99

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Październik 2017
Postów
37
Rozwiązania
0
a jak dla mnie im szybciej tym lepiej jeżeli chodzi o nauke przydatnych umiejętności - i mówie to na podstawie swojej córki, którą już za 3-latka zapisaliśmy z żoną na rytmikę do Artyzu, żeby rozwijała swój słuch, kordynację i rytm, a teraz sama stwierdziła, że chce grac na skrzypcach i przychodzi jej to z łatwością i w sumie sprawia radość
 
Dołączył(a)
7 Maj 2019
Postów
11
Rozwiązania
0
Jeżeli dziecko chce to niech idzie, ale takie ciśnięcie go od malego aby poswiecalo wolny czas na dodatkowa nauke to blad. Zawsze mozna tez zaczac najpierw uczyc je na wlasna reke - sa do tego gry edukacyjne i mnostwo innych metod.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry