reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza miesiączka po porodzie

Dołączył(a)
14 Lipiec 2023
Postów
6
Witam ,
Po połogu 6 tyg poszłam na wizytę kontrolna do gin, wszystko ok , przepisał mi tabletki anty vibin, pierwsza miesiączka i trwa 3 tyg prawie . Czy któraś z Pań tak miała ?
 
reklama
A czytalas ulotke przed rozpoczeciem stosowania tabletek? Tam masz wszystko napisane. Czytanie nie boli.

"Przez pierwsze kilka miesięcy przyjmowania leku Vibin mini można mieć nieoczekiwane krwawienia
(krwawienia poza okresem stosowania białych tabletek). Jeżeli takie krwawienie trwa dłużej niż kilka
miesięcy, lub jeżeli zaczyna się po kilku miesiącach, lekarz powinien zbadać przyczynę."
 
A czytalas ulotke przed rozpoczeciem stosowania tabletek? Tam masz wszystko napisane. Czytanie nie boli.

"Przez pierwsze kilka miesięcy przyjmowania leku Vibin mini można mieć nieoczekiwane krwawienia
(krwawienia poza okresem stosowania białych tabletek). Jeżeli takie krwawienie trwa dłużej niż kilka
miesięcy, lub jeżeli zaczyna się po kilku miesiącach, lekarz powinien zbadać przyczynę."
Jakby było dokładnie wyjaśnione to bym nie pytała ;)
 
Witam ,
Po połogu 6 tyg poszłam na wizytę kontrolna do gin, wszystko ok , przepisał mi tabletki anty vibin, pierwsza miesiączka i trwa 3 tyg prawie . Czy któraś z Pań tak miała ?
Po porodzie nie, ale miałam tak na studiach, że podczas przyjmowania tabletek (to chyba były Yas/z?) miałam okres ponad miesiąc. Olałam tę metodę, lata później spróbowałam innych i lało się ze mnie dwa tygodnie, po czym je odstawiłam. Dostałam plastry i nie miałam absolutnie żadnych skutków ubocznych, okres pięć dni co do godziny.
 
No wszystko spoko, ale słabo tak krwawić ciągle jak przy miesiączce przez kilka miesięcy i nie iść do lekarza. Ja bym olała taki lek, którego twórcy nie widzą problemu w czymś takim 🤷‍♀️
 
Do góry