reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza miesiączka po porodzie....

Hey przede wszystkim nie ma się co denerwować, troche potrwa zanim wszystko wróci do normy ale naturalne, miesiączka po porodzie moze dopiero się pojawić po pół roku, ja dostałam po 3m. ale raczej żadna z nas nie potrafi ci napisać jak długo potraw u Ciebie okres bo to idywidualna sprawa, ja pierwszą po porodzie dostalam bardzo obfita a kolejna trwała dwa dni ale poleciało tyle co nic, więc sama widzisz, wszystko unormuje się z czasem, pozdrawiam i powodzenia
 
reklama
No właśnie... ja też mam tak dziwnie :-(.
Pierwszy okres dostałam 4 m-ce po porodzie(przynajmniej wydaje mi się, że to był okres...). Zanim go dostałam zaczęłam brać tabletki(pomijam fakt że utyłam już od nich 8kg :wściekła/y:), mijają dwa miesiące a ja nadal nie mam kolejnego... Robiłam test 2tyg temu i był negatywny.. Mam nadzieję, że to normalne :confused:
 
Mam pytanie. po porodzie miałam plamienia ok. 5 tyg. potem przerwa ok. 2 tyg (myslałam,ze to juz koniec połogu itd.) i po 2 tyg zacząl mnie pobolewac brzuch dostałam znowu plamienie i myslałam, ze to miesiaczka więc wzięłam pierwszą tabletkę antykoncepcyjną....i tak brałam przez 21 dni i przez 21 miałam plamienie. teraz mam okres i 7 dniowy odstęp od tabletek. do gina jestem zapisana dopiero na 22 stycznia, i chciałam sie wczesniej czegos dowiedziec bo sie strasznie denerwuje:( Dodam, ze miałam cesarkę. prosze o szybką odpowiedz. Z góry dziekuje mamuskom:) i czy te tabletki mają jakies działanie przy takich nieprawidłowosciach?
 
Ostatnia edycja:
Ja dostałam okres po 6msc po porodzie i też karmiłam małego piersią.
Olcia ja nie umiem ci odpowiedzieć trochę szybko ten okres byś dostała a może dlatego że miałaś cesarkę, na twoim miejscu puszłabym szbciej do lekarza co będziesz tyle czekać i się denerwować .
 
dziewczyny mam pytanko. przestalam karmic piersią synka jakies 2 miesiace temu a jeszcze nie mam okresu. wybieram sie do lekarza juz od miesiaca ale jakos nie moge sie zebrac. boje sie ze cos jest nie tak. nie wiem czy nie zlapalam znowu jakiejs infekcji :-( poradzcie cos
 
Madziula180 wydaje mi sie ze to nic złego jesli nie masz jeszcze okresu. Moja znajoma dostała okres dopiero po 8 miesiącach, i nie maiła zadnej infekcji. poczekaj jeszcze troche na pewno wszystko jest ok:)
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny
no ja podobnie jak Wy jestem 8 tygodni po porodzie, od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze i zaczęłam plamic. Z tego co widze to każda ma inaczej bede niedługo w Pl to pójdę do gina wtedy się wyjaśni co i jak.
Dobrze,że trafiłam na ten wątek i że macie podobne problemy bo ja juz miałam czarny scenariusz że może mi cos tam zostawili jakieś łożysko czy cokolwiek:szok:
 
reklama
Urodziłam ponad 6 tygodni temu w czwartek 12 marca dostałam okres pierwszy raz od momentu porodu i tutaj pojawia sie moje pytanie. Dzisiaj juz jest dzień 6 a miesiączka z nia na dzień jest coraz obfitsza, nawet jak siusiam mam jakby krwawy mocz a w dodatku jakies 3 dni temu przypaletala mi sie jakas infekcja i juz sama nie wiem czy taki naprawde obfity okres zawsze jest po pologu? Czy moze winna tu jest infekcja? i Czy ta krew przy zalatwianiu się i czerwona woda jest spowodowana tak obfita miesiaczka czy to moze oznaczac cos powazniejszego?
Pozdrawiam:)
 
Do góry