reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza miesiączka po porodzie....

reklama
witam... chciałam się zapytać kiedy powinien pojawić się okres po porodzie.... dodam że nie karmie piersią...jestem już prawie 6 tygodni po i jeszcze nie dostałam okresu....
 
Cześć!
Ja dostałam pierwszy okres dwa miesiące po porodzie(również nie karmię piersią).Ale to różnie bywa.Nie martw się na pewno będzie.Jeszcze zatęsknisz za jego brakiem:)).pozdrawiam
 
To bardzo indywidualna sprawa zazwyczaj okres u kobiet nie karmiących piersią pojawia się krótko po połogu ale różnie bywa na razie się nie martw i ciesz się chwilami że go nie ma bo nie wiem jak ty ale ja za nim nie tęsknie mogła bym go już wcale nie mieć.
 
witam wszystkich!! jestem tu pierwszy raz..mam problem..trzy miesiace temu urodzilam synka :biggrin2: nie karmie piersia wiec niedawno dostalam pierwsza miesiaczke..martwie sie bo trwa ona juz trzeci tydzien bez zadnej przerwy..dodam ze zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne Yaz,,lekarz uprzedzil mnie ze moga wystapic niewielkie plamienia ale to co ja mam to jest ciagla miesiaczka..zaczynam sie martwic czy wszystko ze mna w porzadku..czy ktoras z was miala podobny problem??blagam o rady
 
Niewielkie plamienia,ok ale skoro mówisz,że od trzech tygodni ciągle miesiączka...Zdecydowanie powinnas udać się do lekarza,on Ci powie najlepiej.
 
reklama
Do góry