reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza miesiączka po poronieniu

Dołączył(a)
14 Marzec 2012
Postów
5
Czesc!
Wczoraj dostałam 1 miesiączkę , dokładnie 4 tyg po poronieniu i łyżeczkowaniu, niepokoi mnie jedynie to, że miesiączka jest bardzo obfita... nie pamiętam żebym kiedykolwiek taką miała, dodam , że nie mam problemów z krzepliwością krwi , po zabiegu krwawilam , dobę , w drugiej mialam jedynie delikatne plamienia , po tyg podnosilam siostrzenice i plamienie wrocilo na 3 dni i znow ustalo... teraz jest to czysta krew, taki jasny czerwony kolor, bez jakichkolwiek skrzepów czy innych "brudow". Czy jest to mozliwe i po zabiegu ta 1 miesiaczka tak moze wygladac , ile moze trwac ??
 
reklama
Powiem tak, pierwsza miesiączka po zabiegu jest rożna ja akurat miałam podobna do twojej wszystko się złuszcza i oczyszcza, jedyne co mogę powiedzieć to ciesz się że pojawiła się tak szybko.Gdyby jednak trwała zbyt długo proponuje udać się do lekarza.
 
A ja czekam na pierwsza @ po poronieniu :-(Dzis 27 dc a cykle mialam 25-26 dniowe. Poczekam jeszcze tydz i umowie sie do lekarza.
 
wydaje mi się że to normalne, kiedy poroniłam pierwszą ciążę miałam tak samo, kolejna miesiączka była już normalna
 
no to mnie troche uspokoilyscie! Przestraszylam sie bo tak nigdy do tad nie bylo ... :/ moja córcia rozpoczynalaby wczoraj 6 mc zycia "plodowego" ;( i tego dnia dostalam @. Moze to jakis znak :) mam nadzieje, ze bedzie ok, narazie z badan nic nie wynika... :/ dalsze w toku...
Ja niestety musze czekac na przedluzenie 3 juz umowy (wiec na stale) i potem dopiero bedziemy mogli sie znow starac :/ juz odliczam miesiace a pozostalo ich





 
hej dziewczyny, nie wiem czy się martwić czy nie wizytę u gina mam za dwa tygodnie. 6 tygodni po zabiegu łyżeczkowania dostałam okres ale trwał 3 dni i był bardzo skąpy w kolorze jasno czerwonym wyglądał tak jak mój pierwszy kiedy miałam 14 lat. słyszałam że zwykle dziewczyny po poronieniu i zabiegu maja obfity okres. Miała któraś może taki przypadek jak mój??
 
Ja dostałam pierwszej @ po zabiegu po 4 tyg, o ile to była faktycznie @ bo przypominało raczej plamienie kilkudniowe. Ale podobno ten pierwszy okres może być właśnie albo bardzo obfity albo bardzo skąpy. Ponieważ to plamienie było w terminie okresu więc myślę, że to jednak to. Dorisa myślę, że nie masz się czym martwić.
 
ja dokładnie miesiąc po zabiegu łyżeczkowania dostałam niby-okres (14 lipca). To było chyba 3-dniowe plamienie, bolało jak cholera. Właściwy okres dostałam na początku sierpnia. Bardzo mocno krwawiłam i tak jak piszesz Olciak82 krew była jasna, czysta, pierwszy raz taką miesiączkę miałam odkąd pamiętam...Teraz miesiączki są już mniej obfite, ale za to bolesne...
 
dzięki dziewczyny za szybka odpowiedź, z braku wiedzy na ten temat człowiek nabija sobie do głowy różne rzeczy i się zamartwia. Mam nadzieje że jest wszystko ok :)
 
reklama
Lyzeczkowanie po wywolanym poronieniu-porodzie mialam 2.11
13.11 dostalam okres po wywolaniu przez hormony (pojawila sie torbiel) leje sie ze mnie jakbym miala jakis krwotok. Tez boje sie czy to jest normalne? Bolesne okrutnie.
 
Do góry