reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza miesiaczka

I u mnie dzis jakieś plamienia, ostanie były 3 kwietnia. Ale dzis obudziłam sie ze strasznym bólem brzucha, aż sobie popłakalam :( :( :( i zastanawiam sie czy to nie efekt zastrzyku :( :( :(
 
reklama
misia_q pisze:
a ja dzisiaj robie test ciazowy  ::)
No i jak Misia, czyżby następny maluszek ???

U mnie @ na razie nie widać, a w nocy mam juz od ponad miesiąca przerwe w karmieniu ok 9h. Ale za to w dzień tylko cysio srednio co 3h.
 
Misia w opisie na gg ma, ze jedna kreska byla, wiec chyba Wiktorek na razie bedzie jedynakiem:)
Mowilam Miska, ze bedzie dobrze:)
U mnie najdluzsza przerwa w nocy to 7 godzin. W ciagu dnia, jesli nie spi to wcina co 2, a jesli przysnie na dluzej to przerwa sie wydluza. Tylko, ze ostatnio spanko krotkawe, pewnie przez te upaly.
 
kacha107 pisze:
Blond sorki za niedyskretne pytanie ale czy Twoje piersi wygladaj inaczej niz wtedy kiedy karmilas?chodzi mi o to czy sie zmiejszyly i czy waga troche spadla jak przestalas karmic?

kacha na razie nie widze , zeby sie duzo zmniejszyly sa troszke mniejsze , ale po mauricesie tez sie niewiele zmniejszyly dopiero jak schudlam to sie ruszyly niestety na dol
a ja dalej jeszcze ta dietke tlumacze zeby wam walnac na bb moze juz po weekendzie cos wrzuce


misia bedzie dobrze
 
no i spoko, :D kamień spadł mi wczoraj z serca... jedna kreseczka jest... ale co ta wyobraźnia swoje robi... :)

no to nie wiem już kiedy tą miesiączkę dostanę ::)
 
Ja też nic nie biorę z hormonków i nadal brak @ ciekawe kiedy dostanę. A jeśli chodzi o "bara bara" to mi się wogóle nie chce chyba ze mną jest coś nie tak jestem strasznie zmęczona tymi egzaminami i pisaniem pracy może to dlatego - nawet teraz jak tu z wami piszę to mężunio siedzi i zerka wzrokiem błagalnym cobym się poprzytulała do niego - no nic trzeba będzie małżeński obowiązek spełnić hihi dzielnie się zajmuje małym podczas moich kursów pomiędzy uczelnią a domkiem - w nagrodę trzeba też i jego obdarować chwilą czułości hehe = okropna zołza ze mnie :p
 
U mnie miesiączki nadal brak. Ostatnio dumałam nawet nad zakupem teściku, bo już się zastanawiałam czy lutówką 2007 nie zostanę ;) Na razie się wstrzymałam, ale temat jest mi bliski.
 
U mnie tez braki, ale jakoś mi nie teskno :) choc czasmi tez sie zastanawim czy nie jestem w ciąży, ale jak to możliwe przecież sie zaszczepiłam na trzy miechy ;)
 
a ja własnie dziś dostałam, co prawda już nie karmię piersią i nie ukrywam że4 strasznie czekałam!! czy mozna normalnie uzywać tamponów po ciąży??
 
reklama
mi ginekolog zawsze powtarzal ze tampony to ostatecznosc..wyjscie na basen takie tam..... napewno by mi odradzil uzywac ich po porodzie....jesli nie musze ich uzywac....
 
Do góry