reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza @ po połogu

Ja niestety jestem już 9 tyg. po porodzie i ciągle nie dostałam okresu choć nie karmie już piersią od 4 tyg. i wcale nie tęsknię za powrotem do comiesięcznych dolegliwości ::)
 
reklama
A powiedzcie dziewczyny... Czy myślałyście już o antykoncepcji? I czy któraś kiedyś miała może wkładkę- bo się nad nią zastanawiam... Ps. chciałam MIRENĘ, ale lekarz mi ją ze względu na wiek odradził... ???
 
Eg mam to co Ty :( Czeka mnie jeszcze jedna wizyta u mojej gin, fatalnie mi się goi to nacięcie :p Ale jak pójdę to zapytam co stosować anty. Myślałam o takim trzymiesięcznym zastrzyku, bo chyba tylko coś takiego można jak się karmi
 
słyszałam dużo różnych opiń o tym zastrzyku ::) a jak się karmi to też są specjelne anty tabl dla karmiących kobiet cerazette,i chyba na te się zdecyduję choć i o tych słyszałam różne opinie ,heh ::)
 
ja również słyszałam wiele o tych zastrzykach, ale nistety nic dobrego....np. to , ze jednym ze skutków ubocznych może być tycie nawet do 30 kg... :( i prawdę mówiąc to juz mi wystarczy,żeby nawet nie próbować ;) a słyszałyście może coś o plasterkach, bo nad tym się zastanawiam...chociaż teraz o seksie też mogę zapomnieć... :(
 
JA SłYSZAłAM żE PLASTERKI mozna stosować jak sie niekarmi piersią a dla karmiących to niema plastrów :/ <a pozatym one są chyba drogie>
A co myslicie o tych tabletkach cos na C<zapomniałam nazwy> dla kobiet karmiących.Ja sie nad nimi zastanawiałam .Albo nad zastrzykiem ...sama niewiem ... ::)
 
reklama
Ja nie karmię więc nie mam problemu z wyborem antykoncepcji, chciałabym wrócić do tabletek. Co prawda jeszcze nie wiem jakich. We wtorek idę do ginekologa to sie wszystkiego dowiem
 
Do góry