reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza @ po połogu

reklama
Ithildin zobcz jaki ten świat niesprawiedliwy Ty już dostałaś drugi okres a ja nic. Chciałabym już zacząc brać tab. antykoncepcyjne a tu bez okresu nie ma szans. :-)
 
L4dY-bIrd co do tych tabletek "anty" dla kobiet karmiących- cerazette- jak mi powiedział ostatnio gin- są ok, tylko minusem dla niektórych Pań (niesystemetycznych jak ja 8) może być fakt że trzeba je brać dokładnie co 24h (odstępstwo moż być tylko ok 2- godzinne) ::)
 
Nie wiem Idhildin, ale słyszałam że na początku okres jest nie regularny, moja kumpela dostała a potem na następny czekała ponad dwa miesiące. Jestem ciekawa kiedy dostanę następny, bo chcę zacząc brac tabletki
 
Ja też okres dostałam po 6 tygodniach , ledwo mi się skończył i po tygodniu dostałam drugi. nie dość ,że przy porodzie dostałam krwotoku i miałam przetaczaną krew to teraz znowu tyle ze mnie wyleci.
 
byłam wczoraj u giny i podobno wszystko ok,zobaczyła wyniki usg(spytałam tej babki co robiła mi usg czy nie widać zbliżającej się miesiączki a ona że jajniki na razie się nie szykują ;D ) i przpisała mi cerazette,od dziś chcę zacząć łykać tylko muszę dać przypomnienie w komórce na codziennie ;D
 
reklama
Do góry