reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza @ po połogu

reklama
Mimo że karmię piersią tez szybko dostałam w 2 miesiące bez 4 dni po porodzie ale miesiączka była zupełniebezbolesna jasno czerwona i trwała 3 dni teraz czekam n a następną
a dokładnie w miesiąc po porodzie miałam delikatne plamienia..
 
właśnie ja też karmię piersią i tak szybciutko! ale nie narzekam :) zero bólu czy złego samopoczucia :) i przez tą @ czuję że organizm "normalnieje" ;)
 
Byłam u gina, przepisał mi jakąś maść sterydową z antybiotykiem na te zgrubienia na bliznach po szyciu, no i tabletki antykoncepcyjne, na razie na 2 miesiące. Proponował spiralkę ale ja jakoś nie jestem przekonana.
 
EG nie wiem czy powinnam, ale moje gratulacje!  ;D  ;D   ;D  ;D  ;D
A nie macie dziewczyny wrażenia że jak przychodzi "co do czego" ;) To dzieci lubią się akurat w tym momencie budzić?! Przecież to jakiejś traumy można się nabawić ;)

A moja wkładka trzyma się wzorowo, w ciągu tygodnia trochę krwawiłam ale nic nie boli  ;D
 
jak to jest z ta @ ?? ja pierwsza mialam 7 tygodni po porodzie i do teraz nic. zglupialam ???mialam przed ciaza bardzo nieregularne @ i lekarz mowil,ze nic tylko dzieci rodzic i wszystko bedzie ok, a tu dupa za przeproszeniem ;)
Emih z dziecmi to faktycznie jest tak,ze jak zacznie dziac sie cos ciekawszego,to sie budza i to oczywiscie z krzykiem,pomimo tego,ze normalnie tego nie robia. no i trzeba sie nimi zajac i "po ptakach". w ten wlasnie sposob przechodzi mi jakakolwiek ochota na seks. mam traume i to powazna :mad: jak skonczy 18 lat i sie wyprowadzi z domu,to moze doczeka sie rodzenstwa,bo jak narazie maluszek chce byc jedynakiem ;)
 
reklama
Estenskar ja miałam też nieregularne. pierwsza po porodzie miałam bardzo długa nastepna dostałam dopiero po 6 tyg a teraz biore tabletki i mam w miare spokoj
 
Do góry